Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkurs PUMA – wyniki

Zwycięzcy:
Marta Ćwiek (Radomsko)
Justyna Skalik (Częstochowa)
Michał Wysocki (Poznań)
Łukasz Zakrzewski (Płock)
Joanna Frej (Czeladź)
Arkadiusz Basik (Katowice)
Agata Mazur (Lublin)
Anna Wojtyniak (Iłża)
Grzegorz Krupienik (Kętrzyn)

 

Gratulujemy!
Termin wysłania nagród podamy po 20 kwietnia.
Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Poniżej przeczytacie opisy nagrodzonych pomysłów. [Pisownia oryginalna]

A Ciebie, co wprawia w nastrój Flirty, Energy lub Party?

Marta Ćwiek (Radomsko)
Jestem Marta, grzechu warta;)Ty też jesteś warty,bo wprowadzasz mnie w nastrój Party! Tak jest, mężczyzna prawdziwy, kulturalny, nieleniwy zachęca mnie do zabawy, tańców i hulanek. Nic dziwnego więc, że nie bawią mnie narty, tylko Party, Party w nastroju Party;)

Justyna Skalik (Częstochowa)
Stoję boso na gorącym asfalcie skapana w strumieniach ciepłego letniego deszczu patrzę jak znów wschodzi słońce jest świeżo i słonecznie z Pumą Jamaica 2 to możliwe każdego dnia!

Michał Wysocki (Poznań)
Mam na Michał. A co do nastroju, to jest tak jak z błędnym kołem… w nastrój Energy wprawiają mnie Flirty które wybuchają na Party…. a nie ma udanego Party bez Energy…

Łukasz Zakrzewski (Płock)
Gdy krąży palcem po krawędzi kieliszka. Gdy odgarnia włosy z karku w upalny dzień. Gdy spojrzeniem rzuca mi wyzwanie. Gdy czuję zapach Jej perfum na moim T-shircie. Wówczas I’M GOING…Flirty.

Joanna Frej (Czeladź)
jestem niepowtarzalna Joanna. Uwielbiam to co nietuzinkowe. Uwielbiam niezapomniane przeżycia, które dodają mi energii do nowego działania. Odkrywanie to moje motto. A gdy odkryłam zapach PUMA Flowing wiedziałam, że muszę je mieć by żyć nowymi doznaniami.

Arkadiusz Basik (Katowice)
W nastrój energetyczny wprawia mnie mój zawód elektroniczny 🙂 ¦śrubokręt do kontaktu i jazda :

Agata Mazur (Lublin)
Nazywam się Agata. Moje życie to ciągła gonitwa, uwielbiam to. Nigdy nie brakuje mi energii, a to dzięki zapachowi Puma Energy:-)

 

Anna Wojtyniak (Iłża)
Jestem Ana. co wprawia mnie w imprezowy nastrój…?hmmmm…czasem lampka wina, czasem dobra muzyka, czasem inni, zawsze PUMA Flowing:D

 

Grzegorz Krupienik (Kętrzyn)
Mam na imię Grzesiek. Kocham samochody i… oczywiście – kobiety. Kiedy otwieram drzwi mojego wspaniałego samochodu, czuję dreszczyk emocji. Ale kiedy zamiast samochodu jest przy mnie moja dziewczyna i czuję jej zapach, jestem gotowy na podbój świata! Wtedy wiem, że musi to być PUMA Energy.