Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkurs walentynkowy – wyniki

Redakcja portalu Eurostudent.pl dziękuje za nadsyłanie zgłoszeń w ramach konkursu walentynkowego. Sprawdź, czy wygrałeś…

Laureaci konkursu walentynkowego:

Kamil Demkiw (Mielec)
Lilia Pytkowska (Łask)
Stanisław Cech (Koulszki)
Anna Foks (Łódź)
Piotr Osiadły (Poznań)
Daniel Janiszewski (Wocław)
Marek  Pomorski (Kłomnice)
Agnieszka Antoszewska (Strzegowo)
Lucyna Poznańska (Strzegowo)
Kamil Liwak (Płużnica)
Joanna Nowakowska (Łódź)
Zdzisław Szafrański (Sulechów)
Aleksandra  Sędzińska (Łódź)
Agnieszka Makowska (Suwałki)
Łukasz  Izdebski (Kleosin)
Justyna Łęgowik (Częstochowa)
Ewelina Płachta (Sieradz)
Klaudia Kinast (Włocławek)
Katarzyna  Lewańczyk (Reda)
Magdalena Lubecka (Bielsk Podlaski)
Agnieszka  Rudolf (Białaczów)
Sebastian Sendel (Bydgoszcz)
Magdalena Hyla (Opole)
Natalia Wiącek (Gdańsk)
Agnieszka Praszczak (Tychy)
Agnieszka Jaśkiewicz (Lublin)
Paweł Kita (Przemyśl)
Błażej Jasnowski (Poznań)
Joanna Pińska (Białogard)
Damian Stępnik (Częstochowa)
Grażyna Jaśkowiak (Bełchatów)
Piotr Wiśniewski (Toruń)
Marta Kasprzak (Rokietnica)
Elżbieta Adamiec (Gdańsk)
Rafał Wybranowski (Pezino)
Sylwia Grzesiuk (Bydgoszcz)
Karolina Mieszkalska (Gostynin)
Karol Konieczny (Poznań)
Dominika Borysewicz (Koszalin)
Justyna Bardzel (Puławy)
Natalia  Kuźmińska (Werbkowice)
Joanna Bartosik (Wrocław)
Maja Skowrońska (Łódź)
Kamila Korzeniewska (Działdowo)
Wojciech Giernacki (Jaraczewo)
Kamila Czaplicka (Gdańsk)
Małgorzata Bielak (Zwierzyniec)
Ireneusz Jabłoński (Toruń)
Joanna Malitowska (Szczecin)
Joanna Kozak (Poznań)
Marek Schonemann (Kraków)
Rafał Mazur (Tomaszowice)
Łukasz Ziaja (Rzeszów)
Sylwia Rej (Lublin)
Magdalena  Kozińska (Szczecin)
Maria Jończyk (Chodzież)
Karolina Bodzoń (Będzin)
Magdalena  Babiuch (Olkusz)
Wacław Kosior (Juchnowiec)
Małgorzata  Żelazna (Sosnowiec)
Ryszarda Żabowska (Bielsk)
Renata Tomanek (Lubomia)
Paweł Twarowski (Ruka)
Magdalena Stachnik (Kraków)
Halina Pater (Ostrowiec Św.)
Agnieszka Olszewska (Kołobrzeg)
Rafał Rymarczyk (Ustrzyki Dolne)
Rafał Ilasz (Brzozów)
Robert Musiał (Cieszków)
Monika Paduch (Gdańsk)
Grażyna Wolniak (Krotoszyn)
Daniel Buczek (Wrocław)
Katarzyna Wiktorska (Kalisz Pomorski)
Patrycja Pieróg (Wrocław)
Katarzyna Krzywda (Kocmyrzów)
Sebastian Sikora (Srem)
Magdalena Kaczmarek (Człopa)
Michał Buzała (Pakość)
Magdalena Kalemba (Sieraków)
Dawid Choma (Przemyśl)
Grażyna Schneider (Szczecin)
Magda  Bota (Poznań)
Agnieszka Sołtysiak (Piława Górna)
Renata Farbaniec (Kraków)
Olga Pawlikowska (Warszawa)
Joanna Kornacka (Biłgoraj)
Monika Medycka (Bolesławiec)
Władysław Pawlikowski (Warszawa)
Robert  Nowocień (Kanie)
Zbyszek Grudka (Gdańsk)
Sławomir Ćwiek (Sępólno Krajeńskie)
Aneta Ławrynowicz (Strzelce Kraj.)
Józef Szczurek (Otrebusy)
Ewa Banasiak (Włocławek)
Anna Drożek (Starogard gdański)
Bożena Kosela (Nowy Dwór Mazowiecki)
Sławek Małecki (Płońsk)

Piotr Wietecha (Częstochowa)
Adam Brzezoń (Poznań)
Arleta Oleniacz (Tarnobrzeg)

<

Zwycięzcom gratulujemy a pozostałych zapraszamy do udziału w innych konkursach portalu Eurostudent.pl
Nagrody zostaną wysłane pocztą.