Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Na Career EXPO nie zagraża ci nudna praca!

Praca niedopasowana do twoich potrzeb, może powodować poważne obrażenia… Doznajesz ich za każdym razem, gdy sprawdzasz stan swojego konta, nie zostajesz doceniony albo po raz kolejny pod twoim pomysłem podpisuje się któryś ze współpracowników. W konsekwencji prowadzą one do kompletnego wypalenia i przewlekłego braku nadziei, że może spotkać cię coś lepszego. A przecież jest na to sposób! Przyjdź 18 kwietnia do Pawilonu nr 15 MTP na targi Career EXPO i znajdź pracę, staż, a nawet praktyki, dzięki którym poczujesz, że to, co robisz, ma sens i zmierza w dobrym kierunku.

 

Rozmawiaj

Dzięki uczestnictwu w targach pracy Career EXPO nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, dlaczego twoja kandydatura nie została uwzględniona przez rekrutera… po prostu sam go o to zapytasz. Jedną z największych korzyści udziału w Career EXPO jest możliwość bezpośredniego porozmawiania z przedstawicielami największych firm z całego regionu. To miejsce, w którym szybko zweryfikujesz swoje doświadczenie oraz potrzeby z oczekiwaniami pracodawców i wybierzesz tych, którzy najbardziej ci odpowiadają. Wykorzystaj tę szansę, by dowiedzieć się o firmie jak najwięcej. W tym sezonie spotkasz na Career EXPO ponad 50 firm z różnych branż, w tym m.in. rekruterów Allegro, Alior Bank, O-I oraz Nesperta, która jako Partnerzy Wspierający wydarzenia, prowadzi intensywną rekrutację do wielu działów.

 

Działaj

Jeśli zdecydowałeś już, do której firmy chciałbyś aplikować, dzięki Career EXPO masz możliwość wzięcia udziału w tak zwanej Szybkiej Rekrutacji. Każdy użytkownik, który zarejestruje się przez stronę www.careerexpo.pl, po wypełnieniu CV i wstępnej weryfikacji, może umówić się na spotkanie z rekruterem w przyjemnej, niezobowiązującej atmosferze w specjalnie wyznaczonej na targach strefie. Proces rekrutacyjny i czas oczekiwania na odpowiedź zostały skrócone do minimum, aby dać uczestnikom szansę na opuszczenie Career EXPO z wymarzoną pracą.

 

Rozwijaj się

Career EXPO to nie tylko możliwość bezpośredniego spotkania się z rekruterami i błyskawicznej rekrutacji. Podczas targów możesz także podnieść swoje kwalifikacje, biorąc udział w kilkudziesięciu darmowych szkoleniach i ciekawych prelekcjach z ekspertami z branży.
Na pewno znajdziesz coś dla siebie na liście warsztatów o różnorodnej tematyce – począwszy od sposobów na skuteczną komunikację i prezentację, poprzez poszukiwanie w sobie naturalnego talentu, a nawet naukę emisji głosu.

Warto również udać się pod scenę główną, gdzie wysłuchasz prelekcji i rozmów pełnych inspiracji i cennych rad. Szczególnie ciekawe będzie wystąpienie popularnego blogera Andrzeja Tucholskiego, z którego nie tylko dowiesz się, jak znaleźć swoją drogę, ale także będziesz mógł na żywo obserwować niezwykłą technikę graphic recording – czyli graficzny zapis przebiegu prelekcji, dzięki któremu zapamiętasz więcej informacji.

Na uwagę osób zarówno rozpoczynających swoją karierę zawodową, jak i tych planujących zmienić dotychczasową pracę, zasługuje również strefa indywidualnych konsultacji dokumentów aplikacyjnych, gdzie specjaliści z infoPraca.pl bezpłatnie podpowiedzą, jak stworzyć skuteczne CV, a fotograf przygotuje nam profesjonalne zdjęcie, które postawi kropkę nad i w naszym atrakcyjnym życiorysie.

 

Rozluźnij się

W tej edycji na uczestników Career EXPO czeka również Escape Roomu o tematyce rekrutacyjnej. Znajdziesz w nim mnóstwo tajemniczych łamigłówek, które zaskoczą nawet największych “sherlocków”. To idealna okazja do sprawdzenia swojego sprytu, kreatywności, umiejętności pracy w zespole, ale przy okazji dobrej zabawy. Na stoiskach firm i partnerów Career EXPO czekają na ciebie również liczne atrakcje, niespodzianki i świetna kawa, a w konkursie głównym do wygrania, jak zwykle, cenny sprzęt elektroniczny.

 

Nie daj się nudnej pracy! Zarejestruj się na stronie https://careerexpo.pl/rejestracja/poznan, pobierz darmowy bilet wstępu i skorzystaj z możliwości, jakie daje ci Career EXPO.

 

Targi pracy Career EXPO

18 kwietnia 2018

Poznań, Pawilon nr 15 MTP

godz. 10:00-18:00

OLYMPUS DIGITAL CAMERA