Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Nie wiesz, gdzie na magisterkę?

Targi magisterskie MASTER AND MORE. Warszawa, 27.10.2015 r. | Poznań, 28.10.2015 r.

Kończysz studia licencjackie i zastanawiasz się, co dalej? Chcesz wciąż studiować to samo, a może zmienić kierunek? Odwiedź międzynarodowe targi magisterskie i zobacz, jakie masz możliwości po licencjacie!

Targi MASTER AND MORE są kompleksowym wydarzeniem informacyjnym dla osób rozważających podjęcie studiów II-stopnia, podyplomowych lub MBA. Podczas całodniowego wydarzenia odwiedzający mogą spotkać przedstawicieli uczelni wyższych z Polski i z całej Europy oraz wziąć udział w prezentacjach ekspertów poświęconych kwestiom bliskim studentom, jak strategia wyboru studiów, finansowanie studiów w Polsce i za granicą, ubieganie się o miejsce na studiach na zagranicznych uczelniach, czy praktyki i pierwsza praca.

Dlaczego warto wziąć udział w targach MASTER AND MORE?

Targi magisterskie są skierowane do studentów ostatnich lat studiów licencjackich lub inżynierskich, absolwentów oraz młodych profesjonalistów zainteresowanych kontynuowaniem nauki. Są imprezą promującą studia magisterskie (uzupełniające), podyplomowe i MBA w Polsce i za granicą. Na targach MASTER AND MORE nie zabraknie najlepszych europejskich i polskich uczelni.

Już teraz możesz zgłosić swój udział w targach i oszczędzić opłatę za wstęp! Wystarczy zarejestrować się online na stronie www.master-and-more.pl. Rejestracjaonline umożliwia skorzystanie z narzędzia planowania targów: na swoim koncie na stronie rejestracji możesz określić swoje zainteresowania i w ten sposób od razu zobaczyć, którzy wystawcy oferują kierunki studiów z nimi zgodne. Oszczędza to Twój czas, gdyż przychodząc na targi jesteś odpowiednio przygotowany i zorientowany w ofercie studiów.

Dodatkowo rejestracja online pozwala na umówienie indywidualnych konsultacji z uczelniami oraz na zarezerwowanie miejsc na prezentacjach ekspertów i uczelni wyższych. W dniu targów możesz od razu udać się do stoiska wybranych instytucji i na miejscu dokładnie sprawdzić warunki rekrutacji bądź inne interesujące Cię informacje. Ogromną korzyścią dla odwiedzających studentów jest zatem zdobycie osobistego kontaktu do przedstawicieli uczelni. Ułatwia to późniejszą korespondencję oraz procedurę rekrutacyjną. Takie spotkania podczas targów mają charakter mniej formalny niż na uczelni, dzięki czemu można uzyskać wiele cennych informacji, których nie sposób znaleźć w internecie.

Oprócz tego studenci mają również możliwość porozmawiania z przedstawicielami organizacji studenckich i za ich przykładem zaangażowania się w życie studenckie.

Jeden dzień, jedno miejsce: polskie i zagraniczne uczelnie, 1500 kierunków studiów, prezentacje ekspertów i indywidualne konsultacje

Wstęp? Brak opłaty za wstęp po dokonaniu rejestracji online; 10 zł w dniu targów.

Rejestracja: online (+ narzędzie planowania targów, które pozwala na ustalenie terminów indywidualnych konsultacji z uczelniami, rezerwowanie miejsc na wykładach i prezentacjach oraz planowanie kolejności odwiedzania stoisk) lub na miejscu, w dniu targów.

Aby być na bieżąco, zajrzyj na fanpage: www.facebook.com/masterandmoreEU.

 

Studiowanie na wymarzonym kierunku jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

Warszawa, Centrum Nauki Kopernik, 27.10.2015 r., godz. 1000-1600

Poznań, Centrum Konferencyjne IBB Andersia, 28.10.2015 r., godz. 1000-1600