Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Rozpocznij swoją karierę na wiosnę. Inżynierskie Targi Pracy czekają na Ciebie!

Już 21 marca w godzinach 10:00 – 16:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbędzie się XX edycja największych Inżynierskich Targów Pracy w Małopolsce organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków.

 

Dwadzieścia lat doświadczenia, cały rok przygotowań i ciężkiej pracy, a przede wszystkim zaangażowanie i pasja członków Stowarzyszenia czynią z Inżynierskich Targów Pracy obowiązkową pozycję w kalendarzu każdego studenta krakowskich uczelni technicznych. Odwiedzający mogą przebierać w ofertach stażów i praktyk z ponad 50 inżynierskich firm z całej Polski, reprezentujących szeroki zakres branż. Od dwóch dekad Inżynierskie Targi Pracy są idealnym momentem dla studentów na postawienie pierwszych kroków na rynku pracy.

 

Podczas XX edycji Inżynierskich Targów Pracy każdy z odwiedzających będzie mógł skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji. W punkcie konsultacji CV eksperci doradzą jak przyciągnąć uwagę potencjalnych pracodawców dobrze przygotowanym Curriculum Vitae. Wszyscy odwiedzający będą mieli także możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia na stoisku fotografa. Na zmęczonych studentów czekać będzie specjalnie przygotowana Strefa Studenta z różnego rodzaju udogodnieniami i atrakcjami oraz darmową kawą, natomiast na stoisku Stowarzyszenia BEST AGH Kraków będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami i dowiedzieć się czegoś więcej o organizacji.

 

Firmy biorące udział w XX Inżynierskich Targach Pracy przygotują także dla studentów warsztaty i panele dyskusyjne, w trakcie których prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem i ogromną wiedzą na szerokie spektrum tematów oraz opowiedzą więcej o pracy w ich firmach. Warsztaty odbywać się będą w tydzień poprzedzający Targi Pracy, zaś panele dyskusyjne będą dostępne dla wszystkich odwiedzających równolegle z targami, 21 marca.

 

Board of European Students of Technology to apolityczna organizacja non-profit, zrzeszająca studentów uczelni technicznych z całej Europy. Organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków, od ponad 20 lat działa przy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wśród projektów Stowarzyszenia znajdują się także m.in. Festiwal Informatyczny BAIT, program międzynarodowych Kursów Naukowych oraz konkurs inżynierski EBEC, odbywający się we wszystkich europejskich miastach, w których obecny jest BEST.

 

Więcej informacji o wydarzeniu na:

www.facebook.com/BEST.itp

www.itp.best.krakow.pl