Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Targi pracy Career EXPO w Hali Stulecia

Już w najbliższy wtorek (25.10) wrocławska Hala Stulecia stanie się miejscem, w którym spotkają się interesy pracowników i pracodawców. Kolejna edycja targów pracy Career EXPO to szansa dla każdego na znalezienie pracy dopasowanej do jego potrzeb i kwalifikacji. Nie trzeba już wysyłać setek aplikacji, a później długo czekać na telefon, który może przecież wcale nie zadzwonić. Największą korzyścią udziału w wydarzeniu jest bowiem możliwość bezpośredniego kontaktu z potencjalnych pracodawcą, co znacząco usprawnia i skraca proces rekrutacji. Decydując się na uczestnictwo w Career EXPO warto również zapoznać się z bogatym harmonogramem szkoleń i prelekcji, na które można zapisać się zupełnie za darmo.

 

 

W tegorocznej edycji targów pracy Career EXPO weźmie udział około 80 aktywnie poszukujących pracowników firm m.in. z sektorów IT, inżynierii produkcji, finansów i sprzedaży, a także przedsiębiorstw działających w obsłudze klienta, logistyce  i marketingu. Uczestnicząc w targach, można porozmawiać bezpośrednio z rekruterami firm takich jak np. Nokia, Infor, Credit Suisse, Volvo, Materialise czy Travel Labs o realnych warunkach zatrudnienia, a nawet przejść na miejscu Szybką Rekrutację. Pracodawcy poszukują nie tylko wykwalifikowanych specjalistów, ale oferują również możliwość zdobycia doświadczenia osobom, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.

Targi pracy Career EXPO to nie tylko szansa na znalezienie idealnej pracy, ale także okazja do podniesienia kwalifikacji zawodowych i odnalezienia swojej inspiracji. Za pośrednictwem strony internetowej zapisać się można na kilkadziesiąt darmowych szkoleń, poruszających zarówno tematy bardzo specjalistyczne, jak i rozwijające kompetencje miękkie. Część z nich prowadzona jest w języku angielskim. Sporo będzie się również działo na scenie głównej Career EXPO, m.in prelekcje z prezesami największych firm i założycielami startupów, którzy podzielą się ze słuchaczami swoim doświadczeniem, a także rozmowy ze specjalistami z działów HR o tym, jak skutecznie aplikować i kim jest “kandydat Idealny”. W programie także wystąpienie autora popularnego w sieci bloga Jacka Kłosińskiego, który podpowie, gdzie szukać motywacji do działania.
Przez cały dzień można także skorzystać z pomocy ekspertów, którzy doradzą, jak spersonalizować swoje dokumenty aplikacyjne oraz zrobić sobie profesjonalne zdjęcie na stoisku fotograficznym.

Wstęp na targi pracy Career EXPO i udział we wszystkich punktach programu jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.careerexpo.pl i pobrać swój bilet. Warto zrobić to wcześniej, ponieważ pierwsze 3000 pobranych biletów bierze udział w konkursie, w którym do wygrania są smartfony Samsung Galaxy, czytniki Kindle oraz Power Banki.

 

Targi pracy Career EXPO

25 października

godz. 10:00-18:00

Wrocław, Hala Stulecia