Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

XIX Targi Pracy Biura Karier UE „Spotkanie z Pracodawcą” 18.03.2015r. 10.00 – 15.00, Uniwersytet Ekonomiczny

Studiujesz lub już skończyłeś studia? Poszukujesz fascynującej pracy, praktyki lub atrakcyjnego stażu? Chcesz uzyskać ciekawe informacje na temat poruszania się po rynku pracy? Chcesz porozmawiać osobiście z ulubionym Pracodawcą i aplikować na interesujące stanowiska?
Przyjdź na XIX Targi Pracy Biura Karier Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu!

Już w środę 18 marca 2015r. od godz. 10:00 do 15:00 w budynku Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego czekać na Ciebie będzie aż 39 Wystawców spośród czołowych Pracodawców w Polsce! Gościć będziemy Firmy m. in.: 3M, AmRest, BNY Mellon, Bank Zachodni, Credit Suisse, EY, Gefco, HP, LG Display, Rocket Media, Siteh, UPS i wiele innych! Pełna lista wystawców oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie:   http://www.biurokarier.wroclaw.pl/strefa-studenta/targi-pracy.

Zabierz ze sobą swoje CV! Już od godz. 10:30 na specjalnie przygotowanym stanowisku będziesz mógł skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne! Nasi doradcy będą na Ciebie przez cały czas trwania Targów.

Przyjdźcie- warto!

Dodatkowo przy stanowisku Organizatora będziecie mogli zasięgnąć szczegółów na temat naszej oferty, skierowanej właśnie DO WAS!
Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i Absolwentów do korzystania z pomocy doradców kariery przy:
– planowaniu swojej ścieżki kariery,
– określaniu potencjału i predyspozycji zawodowych oraz
– zarządzaniu karierą zawodową.
Możecie zapisać się na interesujące wydarzenia z życia Biura Karier i uczestniczyć w naszych szkoleniach z zakresu rozwoju zawodowego oraz coachingu. Zapraszamy także do udziału projektach: GPS Kariery, Wrocławski Absolwent, Mentoring dla Studentów oraz
w spotkaniach branżowych Safari kariery.
Targi Pracy to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami Firm, zweryfikowania swoich mocnych stron z oczekiwaniami Pracodawców i zdobycia cennych kontaktów zawodowych. Osoby poszukujące pracy lub praktyk w obszarach: finanse, księgowość, audyt, zarządzanie produkcją, logistyka, IT, marketing, handel z pewnością znajdą ofertę dla siebie! W trakcie Targów odbędą się ciekawe prezentacje firm i warsztaty.
Nie zwlekaj! Odwiedź nas podczas XIX edycji Targów Pracy!
Weź udział w Spotkaniach z Pracodawcą i znajdź pracę, którą pokochasz!

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu