Oferty pracodawców

Valeo

21.03.2024

Młodszy Inżynier Procesu w Zespole Projektowym

Województwa:
  • śląskie
Branże:
  • Mechanika / Automatyka
Typ:
  • praca

Valeo to globalna firma technologiczna, projektująca przełomowe rozwiązania, które na nowo odkrywają mobilność. Jesteśmy współautorami pojazdów dla producentów samochodów i użytkowników mobilnych na całym świecie. Nasza wizja? Stworzenie bardziej ekologicznej i bezpiecznej mobilność dzięki rozwiązaniom ograniczającym się na użytkowym jeździe i ograniczeniu emisji CO2. Jesteśmy liderem w naszych biznesach i uznani za jedną z innowacyjnych firm światowych.

Systemy elektryczne i elektroniczne Valeo

Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych w Czechowicach-Dziedzicach dotyczy zasilania rozruszników, przepustnic powietrza i zaworów recyrkulacji spalin (EGR) oraz innowacyjnych generatorów elektrycznych do pojazdów hybrydowych, a także regeneracji alternatorów, rozruszników, dwumasowych kół napędzanych i kompresorów do silników samochodowych. Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych w Czechowicach-Dziedzicach posiada również nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe, które dostarcza innowacyjne produkty produkcyjne.

Obecnie dla Zakładu Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych w Czechowicach-Dziedzicach rekrutujemy na stanowisko Młodszego Inżyniera Procesu w Zespole Projektowym.

Czy Twoje zadania należą do:

  • Zapoznanie się z produkcyjnym koła zamachowego, przekładni, alternatorów, rozruszników;

  • Wspieranie wszystkich powiązanych z projektowaniem nowego projektu dla klienta; od momentu zaprojektowania, poprzez walidację produktu, tworzenie/modyfikację linii produkcyjnej, oryginalne sztuki, aż do seryjnej produkcji;

  • Przygotowanie dokumentacji procesowej/technicznej (instrukcje pracy, karty nastaw, TPM);

  • Współpraca z dostawcą udostępnianym do uruchomienia projektu ;

  • Wsparcie w walidacji procesu (audity wewnętrzne i zewnętrzne); analiza przepływu produktu, pomiar czasu cyklu, usprawnianie procesu produkcji;

  • Wsparcie w walidacji produktu (symulacje i testy walidacyjne);

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Jesteś absolwentem studiów I-ego lub II-ego stopnia lub aktualnego studenta II-V roku studiów związanych z zarządzaniem produkcją, zarządzaniem i inżynierią produkcji, procesami produkcji, automatyką lub mechaniką;

  • Posłużysz się językiem angielskim w dużym komunikatywnym (B1/B2)

  • Jesteś komunikatywny/-a, konfiguracja działa w połączeniu i jesteś otwarty/-a na nowe doświadczenie

  • Znasz rysunek techniczny

  • Dobrze posłuujesz się pakietem MS Office (Word, Excel)

  • Jesteś dostępny 4-5 dni w tygodniu

  • Mile widziana przyjemność oprogramowania typu CAD

Oferujemy:

  • 18 – miesięczny płatny staż z umową o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia

  • Comiesięczna premia za zespołowe, premia wakacyjna oraz świąteczna

  • Dostęp do narzędzi wykonawczych w globalnej organizacji nastawionej na rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Ubezpieczenie na życie i zdrowie

  • Prywatną chorobą w Medicover oraz Kafeterię benefitów (w tym m.in. kartę Multisport)

  • Stołówka na terenie obiektu

  • Pomoc opiekuna stażu i szkoleń

Valeo działa na rzecz promowania różnorodności we wszystkich jej formach, poprzez lokalną politykę i inicjatywy, programy mentoringowe i szkoleniowe.

Dołącz do nas i prowadź innowacje technologiczne na rzecz zelektryfikowanej i czystszej mobilności!

Stanowisko:

Proces stażysty/praktyka/VIE

Organizacja:

Inżynieria procesowa/produkcyjna w placówce – J

Harmonogram:

Pełny etat

Status pracownika:

Praktykant / Trainee (Na czas użytkowania) (stażysta)

Rodzaj pracy:

Umowa na czas użytkowania I

Data opublikowania oferty pracy:

2024-03-07

Dołącz do nas !

Będąc częścią naszego zespołu, dołączysz do:
– jednej z największych na świecie innowacyjnych firm, zatrudniającej ponad 20 000 inżynierów pracujących w dziale badań i rozwoju
– wielokulturowego środowiska ceniącego różnorodność i międzynarodową współpracę
– ponad 100 000 współpracowników w 31 krajach. .. które dają duże możliwości rozwoju kariery
– firma bardzo zaangażowana w ograniczanie wpływu swojej działalności na środowisko i uznana przez Corporate Knights za firmę numer jeden w sektorze motoryzacyjnym pod względem zrównoważonego rozwoju

Więcej informacji o Valeo:https://www.valeo.com