Oferty pracodawców

04.03.2024

Praktyki | Associate w Audycie - Program World of Audit

Województwa:
  • dolnośląskie
  • mazowieckie
  • małopolskie
  • wielkopolskie
  • łódzkie
  • śląskie
Branże:
  • Doradztwo / Konsulting
Typ:
  • praktyki

Praktyki | Associate w Audycie – Program World of Audit/ Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice, Łódź

Czym jest program?

World of Audit to profesjonalny cykl czterech warsztatów, dzięki którym odkryjesz świat audytu i otrzymasz gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w jednym z siedmiu biur KPMG w Polsce. Podczas warsztatów poznasz praktyczne aspekty badania sprawozdań finansowych i weźmiesz udział w symulacji projektu audytowego.

Dołączając do KPMG po zakończeniu programu, będziesz stanowić integralną część zespołu, sprawdzisz, jak działa biznes i nawiążesz wartościowe relacje biznesowe. Zdobytą wiedzę wykorzystasz podczas współpracy z klientami w jednym z dwóch zespołów – Audytu Przedsiębiorstw lub Audytu Instytucji Finansowych. Jako jedna z najlepszych firm audytorskich kompleksowo realizujemy badania sprawozdań finansowych, a dzięki nowoczesnym technologiom, specjalistycznej wiedzy branżowej i doświadczeniu naszych ekspertów dostarczamy usługi najwyższej jakości.

Sprawdź nasze wymagania

  • status absolwenta/absolwentki lub studenta/studentki minimum III roku kierunków ekonomicznych, finansowych, ścisłych lub pokrewnych
  • zainteresowanie praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiązanie swojej zawodowej przyszłości z branżą audytorsko-doradczą
  • zainteresowanie pracą projektową i zdobywaniem wiedzy od profesjonalistów
  • zdolności analityczne i umiejętność logicznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole oraz dzielenia się wiedzą
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • dyspozycyjność w wymiarze min. 32 godzin tygodniowo oraz gotowość na podróże do biur klientów KPMG
  • gotowość do rozpoczęcia pracy/praktyk we wrześniu/październiku 2024 r.

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

  • zdobywanie praktycznego doświadczenia w branży audytorsko-doradczej przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii
  • uczestnictwo w projektach z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających
  • bezpośrednia współpraca z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów przy wsparciu doświadczonych audytorów
  • współpraca z innymi członkami zespołu Audytu Przedsiębiorstw / Audytu Instytucji Finansowych

Zobacz, co mamy dla Ciebie

  • płatne praktyki (umowa zlecenie) lub stanowisko Associate (umowa o pracę)
  • jasno określoną ścieżkę kariery
  • perspektywę szybkiego awansu po zakończeniu praktyk na stanowisko Associate – 90% osób zostaje z nami na dłużej
  • dużo praktycznej wiedzy – poznasz funkcjonowanie biznesu oraz nawiążesz wartościowe relacje biznesowe
  • hybrydowy model pracy
  • służbowy iPhone i laptop
  • udział w Induction – na start zapewniamy Ci kompleksowe szkolenia wprowadzające
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • kartę MultiSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • pakiet kafeteryjny, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie – korzystaj z tych benefitów jako Associate
  • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
  • program poleceń – otrzymasz bonus finansowy za rekomendację znajomych do pracy/na praktyki w naszej firmie
  • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
  • zaświadczenie potwierdzające udział w praktykach