Oferty pracodawców

ORLEN S.A.

31.10.2023

Młodszy Specjalista ds. rozliczeń w Dziale Infrastruktury Technicznej i Rozliczeń Remontów​

Województwa:
  • mazowieckie
Branże:
  • Księgowość / Audyt / Podatki
Typ:
  • praca

Data zakończenia publikacji: 07.11.2023

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentacji rozliczeniowej dla zawartych umów na realizację prac remontowych
  • Kontrola merytoryczna faktur w ramach realizowanych procesów rozliczeniowych
  • Analiza zawieranych umów pod względem rozliczeń finansowych z dostawcą
  • Archiwizowanie dokumentów rozliczeniowych
  • Udział w optymalizowaniu i automatyzacji procesów rozliczeń
  • Współpraca z obszarem finansowym, podatkowym oraz innymi w zakresie rozliczeń umów oraz zamówień
  • Współpraca z dostawcami w celu optymalizacji procesu rozliczeń usług remontowych
  • Współpraca z partnerami biznesowymi w celu wsparcia w realizacji procesów rozliczeniowych
  • Sporządzanie analiz i raportów w zakresie dokonywanych rozliczeń
  • Śledzenie i analizowanie kształtowania się cen: materiałów, robocizny i najmu sprzętu na bazie dostępnych źródeł informacji​

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analizy danych i informacji
  • Skuteczność w działaniu
  • Odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój
  • Umiejętność czerpania z różnych perspektyw​

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy)
  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach
  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan
  • Program wspierający rodzinę
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej