Eurostudent

Oferty pracodawców

VOSS Automotive Polska

16.02.2017

Technolog w Narzędziowni

Województwa:
  • dolnośląskie
Branże:
  • Mechanika / Automatyka
Typ:
  • praca

Zakres obowiązków:

· Opracowywanie i dobór optymalnej technologii wytwarzania narzędzi (frezowanie, toczenie, procesy specjalne – budowa form i stołów do formowania)

· Wykorzystanie oprogramowania CAM do programowania maszyn CNC

· Optymalizacja programów CNC oraz zużycia narzędzi

· Analiza i podejmowanie działań ulepszających

· Nadzór nad dokumentacją techniczną

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe techniczne

· Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

· Doświadczenie w branży obróbki metali (mile widziane w branży Automotive)

· Znajomość technologii obróbki

· Znajomość pakietu MS Office

· Znajomość systemu CAD/CAM

· Umiejętność programowania obrabiarek CNC

· Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego dodatkowym atutem

Oferujemy:

· Pracę z perspektywami w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie

· Stałe zatrudnienie w ramach umowy o pracę

· Różnorodny program szkoleniowy o profilu zawodowym i personalnym

· Międzynarodowe środowisko prac

· Odpowiedzialną i samodzielną pracę

· Przyjazną atmosferę pracy

· Pakiet socjalny, w tym m.in. dofinansowanie zajęć sportowych (karta Multisport)

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji
na adres: rekrutacja@voss.net

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie aktualnej oraz przyszłej rekrutacji prowadzonej przez firmę VOSS Automotive Sp. Z o.o., Nowa Wieś Legnicka 101, 59-241 Legnickie Pole, na podstawie art. 23.3.  ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  z 2014 r. poz 1182 ). Jednocześnie wiem, iż podanie danych jest dobrowolne oraz że mam prawo kontroli przetwarzania danych, które mnie dotyczą, prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

zobacz pełen profil pracodawcy