Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

25-26.02.2013 – Targi firm FMCG

Targi Firm FMCG to zupełnie nowy, pionierski projekt Samorządu Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 25 lutego 2013 r. na Auli Spadochronowej SGH studenci i inni odwiedzający Targi, a wśród nich wybrani studenci z uniwersytetów ekonomicznych z całej Polski, będą mieć okazję zapoznania się z branżą FMCG, jej największymi graczami, ich ofertą lecz przede wszystkim z możliwościami pracy w firmach FMCG. To właśnie dystrybucja materiałów promocyjnych oraz bezpośrednie rozmowy w gwarnej wiosce targowej w najpiękniejszej auli w Polsce umożliwią zbudowanie pozytywnego wizerunku firm jako pracodawców i zainteresowanie studentów ofertami pracy i praktyk.

Targi będą również okazją, by wziąć udział w różnorodnych warsztatach i case studies. Jak możemy zaobserwować, studenci chętnie wybierają formy łączące wiedzę teoretyczną z praktyką, które pozwalają lepiej poznać  realia pracy zawodowej oraz zbudować pomost między środowiskiem akademickim a biznesem. Dodatkowym atutem warsztatów, zorganizowanych w tej edycji Targów FMCG jest fakt, że poprowadzą je doświadczeni  eksperci z najważniejszych firm w branży.

Lepszemu poznaniu i promocji branży FMCG służyć będzie również otwarty panel dyskusyjny „Konsumencie, jak walczy się o Twój koszyk? Branża FMCG od kuchni w czasach spadającej konsumpcji”, skłaniający do głębszej analizy problemów i wyzwań stojących przed firmami FMCG. Panel będzie również znakomitą okazją do wymiany myśli, dyskusji i być może formułowania wniosków, recept i rozwiązań na przyszłość.

W trakcie projektu zaplanowane są wyjątkowe konkursy z ciekawymi nagrodami od partnerów projektu. Jeśli nie chcecie przegapić początku rejestracji na warsztaty i panel już teraz polubcie profil Targów FMCG na facebooku www.facebook.com/targifmcg.

25.02 – Targi Firm, Aula Spadochronowa
25-26.02 – warsztaty, case studies
www.targifmcg.pl