Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

5.03.2013 (wtorek) VII Akademickie Targi Pracy JOBBING!

Przymierz się do SUKCESU!

Stowarzyszenie na rzecz Akademickich Biur Karier (SABK) we współpracy z ponad 20 biurami karier działającymi przy warszawskich uczelniach po raz siódmy zaprasza Was na JOBBING! Akademickie Targi Pracy JOBBING odbędą się 5 marca (wtorek) w Pałacu Kultury i Nauki (wejście od strony ulicy Marszałkowskiej) w godz. 9:30-17:00.

 


JOBBING to: 

·       najlepsi pracodawcy
·       bezpłatne warsztaty
·       oferty pracy i praktyk
·       doradztwo w karierze
 
 
  • Przed targami wejdź na naszą stronę i zapisz się na interesujące Cię bezpłatne szkolenie lub warsztat. W programie między innymi:
·      Kompetencje przyszłości w cenie!

·      Co kraj to obyczaj – jak współpracować z przedstawicieli innych kultur?

·      Zaplanuj własny biznes, czyli jak stworzyć dobry biznesplan

  • Czeka na Ciebie również Strefa doradców w karierze– porozmawiaj ze specjalistą na temat Twojej ścieżki kariery, o perspektywach i ewentualnych blokadach na drodze do Twojej wymarzonej pracy. Pamiętaj: na spotkanie z doradcą warto przyjść z cv – specjalista dokona oceny dokumentów aplikacyjnych, podpowie co podkreślić, aby lepiej zaprezentować swoje mocne strony.
  • Skorzystaj z Informatora Targowego – znajdziesz tam wizytówki pracodawców, dane kontaktowe, porady specjalistów z rynku pracy.
 
  • JOBBING to świetna okazja by poznać pracowników firm, do których chcesz aplikować. Przyjdź na stoiska, zadaj pytania dotyczące ofert pracy i praktyk, złóż cv! Zwiększ swoje szanse i PRZYMIERZ SIĘ DO SUKCESU! Czekamy na Ciebie na JOBBING!
ATP JOBBING
5 marca 2013 r.
9:30-17:00
Pałac Kultury i Nauki
 
Wspierają nas: