Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Bądź sobą w Tesco!

Wybierz jeden z naszych programów.


Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa kierujemy do absolwentów studiów wyższych magisterskich, którzy myślą o intensywnym rozwoju zawodowym i awansie na stanowisko Kierownika Supermarketu lub samodzielne stanowisko specjalistyczne w ciągu jednego roku. Kandydaci mogą aplikować na program, który realizowany jest w operacjach, czyli sklepach Tesco na terenie całego kraju, Centrach Dystrybucji w Gliwicach lub Teresinie oraz w wybranych działach w Biurze Głównym Tesco w Krakowie (Dział Logistyki, Finansów, Zakupów i Marketingu). Program Ekstraklasa zakłada intensywne szkolenie w miejscu pracy przez okres 12-13 miesięcy. W tym czasie uczestnicy poznają wyzwania, jakie wiążą się z pracą w poszczególnych obszarach firmy oraz biorą udział w szkoleniach i spotkaniach z Liderami Biznesu Tesco.

Przemysław Świeczkowski, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, obecnie uczestnik Programu Rozwojowego dla Absolwentów Ekstraklasa 2014

Moja przygoda z Ekstraklasą rozpoczęła się od znalezienia ogłoszenia, zamieszczonego w Akademickim Centrum Kariery UEK. Po jego przeczytaniu pomyślałem: „Roczny Program Rozwojowy Tesco jest dokładnie tym, czego szukałem od niespełna roku, czyli od momentu zakończenia studiów”. Dzięki Ekstraklasie uzupełnię wiedzę teoretyczną, nabytą w ciągu wielu lat nauki, o umiejętności praktyczne.

Magdalena Przybyło, absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, obecnieuczestniczka Programu Rozwojowego dla Absolwentów Ekstraklasa 2014

O programie rozwojowym Ekstraklasa dowiedziałam się z najlepszego źródła – od jego uczestników i absolwentów na Targach Pracy w 2014 r. Zaciekawili mnie oni i zachęcili opowieściami o możliwościach, jakie są przed nimi otwierane, o doświadczeniach, jakie zdobywają, o odbywanych szkoleniach. Postanowiłam zaaplikować, przeszłam etapy testów oraz Assessment Center. Teraz jestem Specjalistą ds. Zakupów, współpracuję z pomocnymi, bardzo ciekawymi ludźmi, odwiedzam zakłady produkcyjne, uczestniczę w konferencjach, odbywam spotkania. Rozwijam swoją nową pasję – handel.

Program Kariera Młodego Lidera

Z myślą o maturzystach i studentach I lub I I roku studiów pierwszego stopnia przygotowaliśmy program rozwojowy Kariera Młodego Lidera. Jest on skierowany do przedsiębiorczych, dynamicznych osób, już teraz wchodzących na rynek pracy. Osoby uczestniczące w programie w ciągu 1 roku mają możliwość zdobyć wiedzę i umiejętności pozwalające najlepszym stażystom objąć stanowisko Kierownika Stoiska. Program skupia się na rozwoju umiejętności przywódczych, menedżerskich i operacyjnych – poprzez zdobywanie doświadczenia na poszczególnych stanowiskach i udział w szkoleniach. 

Program Płatnych Praktyk Studenckich Dobry Start

Program Płatnych Praktyk Studenckich Dobry Start skierowany jest do studentów ostatniego roku studiów I stopnia, pierwszego bądź drugiego roku studiów II stopnia, znających język angielski na poziomie minimum średnio zaawansowanym oraz posiadających umiejętności analitycznego myślenia. Dodatkowo ważne jest, aby kandydaci posiadali dobrze rozwinięte kompetencje związane z profesjonalnym, dojrzałym podejściem do pracy oraz umiejętności komunikacyjne.  

Kamila Pawlica, studentka Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uczestniczka Programu Płatnych Praktyk Studenckich „Dobry Strat” 2014

Program „Dobry Start” zaciekawił mnie ze względu na możliwość zastosowania wiedzy z zakresu HR, zdobytej na studiach, w realiach biznesowych i sprawdzenia się w pracy w zespole. Praktyki w Dziale Personalnym cenię przede wszystkim za świetną atmosferę, życzliwość współpracowników i wsparcie Opiekuna, a zarazem okazję do wykazania się w samodzielnym działaniu.

 
Program Ambasador Tesco

Program Ambasador Tesco jest formą współpracy pomiędzy Tesco a środowiskiem uniwersyteckim w wybranych miastach Polski – Krakowie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Białymstoku i Lublinie. Program trwa 1 rok. W tym czasie wybrani studenci współpracują z Tesco w zakresie budowania wizerunku firmy jako atrakcyjnego i innowacyjnego pracodawcy na swoich  uczelniach.

Szczegółów szukaj na stronie www.tesco.pl/kariera