Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Carrefour zatrudni Specjalistę w Dziale Księgowości

Carrefour jest liderem wielkiej dystrybucji w Europie. Pod naszym szyldem działa obecnie w Polsce ponad 700 sklepów w różnych formatach, jesteśmy także właścicielem i zarządcą centrów handlowych. Firma zatrudnia ponad 16 000 osób. Dążąc do podniesienia jakości życia klientów i konsumentów, Carrefour Polska realizuje strategię odpowiedzialnego biznesu. Kluczowym elementem strategii firmy jest również odpowiedzialne podejście do pracowników. W tym celu firma wdrożyła Politykę Różnorodności. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista w Dziale Księgowości
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów w systemie księgowym;
  • obsługiwanie systemów wewnętrznych;
  • kontrolowanie zaksięgowanych dokumentów;
  • archiwizowanie dokumentów.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • znajomość zagadnień z zakresu księgowości;
  • bardzo dobra umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • zdolności analityczne;•umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie odpowiedzialnej społecznie, działającej w oparciu o najwyższe standardy;
  • możliwość zatrudnienia w różnych obiektach handlowych na terenie całej Polski;
  • pracę w firmie, w której każdy ma równe szanse rozwoju spośród wielu oferowanych przez nas zawodów;
  • dynamiczną pracę w gronie specjalistów;
  • bogatą ofertę szkoleń specjalistycznych;
  • szeroki pakiet ubezpieczeń na życie dla pracowników oraz ich rodzin na atrakcyjnych warunkach;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.