Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Command & Conquer 3: Wojny o tyberium

Jest rok 2047. Atmosferę spokojnej nocy zakłóca potężna eksplozja atomowa, zwiastująca początek trzeciej wojny o tyberium, a jednocześnie wyczekiwany od dawna powrót nowatorskiej serii gier strategicznych czasu rzeczywistego.

Command & Conquer 3 Wojny o tyberium zabiera graczy w przyszłość, ponownie przenosząc do świata, w którym niegdyś rozpoczęła się ta historia. DI, sojusz najbardziej liczących się narodów, walczy o powstrzymanie rozprzestrzeniającej się plagi tyberium. Ale Kane, megalomański przywódca bractwa Nod ma zupełnie inne plany. Jego tajne stowarzyszenie zamierza wykorzystać tyberium do przejęcia kontroli nad ludzkością i przekształcenia jej według swojej spaczonej wizji. Rozgrywka będzie prowadzona w dynamiczny i płynny sposób. Do dyspozycji gracz będzie oddany potężny arsenał śmiercionośnych broni, które wykorzystamy w ponad 35 misjach dla jednego gracza. Tryb online wzbogacono innowacyjnymi opcjami, w tym m.in. interaktywnym trybem widza, możliwością komunikacji głosowej, komentarzami graczy czyli oglądaj, transmituj i rywalizuj. A jak to nam jeszcze nie wystarczy to smaczku dodaje fakt, że we fragmentach filmowych (w jakości: high-definition) zobaczymy aktorów znanych z filmów Gwiezdne Wojny, Żołnierze Kosmosu, Battlestar Galactica i seriali Zagubieni oraz House. (JFFC)
 
kategoria: Strategiczna / RTS | wiek: +16 | producent: EA Los Angeles | wydawca: EA Inc. | dystrybutor: EA Polska | platforma: PC/360 |