Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Escape Room Warszawa – daj się ponieść przygodzie w samym sercu miasta!

Pokoje ucieczki biją rekordy popularności na całym świecie. Lokale Escape Room zamiast wirtualnych wyzwań, proponują prawdziwą przygodę, podczas której każdy uczestnik ma okazję na nowo obudzić w sobie dziecięcą dociekliwość. Zabawa trwa zazwyczaj 60 minut i pozwala wejść w magiczny świat przygód, poczuć się jak bohater ulubionej gry lub filmu. Ten zupełnie nowy rodzaj rozrywki przyciąga zarówno dzieci, dorosłych, jak i całe rodziny czy grupy szkolne, a także pracowników firm szukających kreatywnych form integracji zespołowej.

Zabawa w Escape Room Warszawa polega na wydostaniu się z zamkniętego, pełnego zagadek pokoju w ciągu 60 minut. W zależności od tematyki pokoju, uczestnicy mogą m.in. rozwiązywać zagadki starożytnego grobowca niczym nieustraszony Indiana Jones, zmierzyć się z tajemnicami średniowiecznego zamku lub wykazać się zręcznością i sprytem w przechodzeniu przez laserowe labirynty w pilnie strzeżonym Muzeum. Zadanie pozornie może nie wydawać się skomplikowane, jednak do jego wykonania niezbędny będzie spryt, szybkość, uważność, nieszablonowe myślenie i przede wszystkim umiejętność współpracy zespołowej. W pokoju jednorazowo może się bawić od 2 do 5 osób. Każdy krok ma na celu zbliżenie drużyny do finału, który stanowi wydostanie się z zamkniętego pokoju.

 

Kto podejmuje się zagadkowych wyzwań?

Chęć przeżycia niezapomnianej, wywołującej dreszcz na karku przygody okazała się uniwersalnym pragnieniem. W Escape Room grają uczniowie, studenci, rodzice
z dziećmi, grupy przyjaciół, a nawet pracownicy korporacji. Firmy poszukują nowych, kreatywnych pomysłów na integrację pracowników, dlatego często na spotkania firmowe wybierają właśnie zabawę w Room Escape Warszawa®.

Pokoje zagadek to także niebanalne miejsce na oświadczyny, wieczór panieński lub kawalerski, a także urodzinową imprezę niespodziankę. Wybierając zabawę w Room Escape zaskoczysz swoich najbliższych i zapewnisz im długo niezapomnianą przygodę.

 

Kreatywność, współpraca, czas – jak wydostać się z Room Escape?

Kiedy grupa śmiałków zostaje zamknięta w nieznanym pomieszczeniu, skrywającym wiele pozornie przypadkowych przedmiotów, liczy się koncentracja, spostrzegawczość i  umiejętność łączenia faktów. Warto na nowo odkryć w sobie ciekawość i kreatywność dziecka, a także nie podążać utartymi ścieżkami, które w pokojach zagadek często sprowadzają graczy na manowce…

Nieocenione okazują się również indywidualne umiejętności członków drużyny, którzy mają okazję odkryć i wykorzystać swoje najmocniejsze strony, a także rozwinąć potencjał współpracy w grupie. Moment, w którym z pozoru niezwiązane ze sobą znaki układają się w spójną, logiczną całość a także radość ze wspólnego sukcesu wynagrodzą cały wysiłek!

Podejmij wyzwanie!

Jak często zdarza Ci się na własne życzenie zostać uwięzionym w nieznanym pokoju? W Room Escape Warszawa® sam możesz wybrać pułapkę idealną dla Ciebie i Twojej drużyny. W każdej z sześciu przygód Room Escape musisz włączyć kreatywne myślenie, spostrzegawczość i w 60 minut wydostać swoją drużynę z potrzasku! Walkę z czasem możesz stoczyć po obu stronach Warszawy – w Centrum w pobliżu metra Politechnika przy ul. Śniadeckich 1/15 oraz w klimatycznym lokalu nieopodal metra Dw. Wileński na Pradze przy ul. Inżynierskiej 1.

Zarezerwuj pokój zagadek już dziś!

 

Room Escape Warszawa®

ul. Śniadeckich 1/15 (Metro Politechnika)
00-655 Warszawa Śródmieście
e-mail: biuro@roomescape.pl
Tel. +48 503 966 012
 
 
Escape Room Warszawa
ul. Inżynierska 1 (Metro Dworzec Wileński)
03-410 Warszawa Praga
e-mail: biuro@roomescape.pl
Tel.+48 22 118 30 62