ING Bank Śląski zaprasza na Staż w Departamencie Specjalistycznych Usług Doradczych w Warszawie

Miejsce stażu: Warszawa, Nr ref. EO/WAW/ST

STAŻYSTA w Departamencie Specjalistycznych Usług Doradczych

Zakres zadań:

• przygotowywanie narzędzi wspierających działania doradców bankowych

• przygotowywanie bieżących raportów

Wymagania:

• student min. 3 rok na kierunku ekonomia, statystyka, ekonometria lub informatyka

• bardzo dobra znajomość MS Excel oraz Excel VBA

• znajomość SASa mile widziana

• umiejętności analizowania i syntezy informacji oraz umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

• inicjatywa, dokładność i samodzielność w działaniu

• wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się obszarze dużej, międzynarodowej grupy kapitałowej

• twórczą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

• elastyczne godziny pracy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego (wraz z podanym numerem referencyjnym w temacie maila) do dnia 22.03.2013 roku na adres: wawa.praca@ingbank.pl

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Bank Śląski dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.