Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Jade Empire: Edycja Specjalna

Do wygrania w konkursie juwenaliowym!!!

Jeżeli lubisz tajemniczy klimat gier action-RPG stwórz swoje alter-ego i rozpocznij grę w starożytnym, tajemniczym świecie Jade Empire, inspirowanym chińskimi legendami.

Tu pod okiem mistrza będziesz mógł rozwinąć umiejętności walki i posługiwania się starożytnymi mocami. W obliczu niebezpieczeństwa czeka cię także konieczność wyruszenia w wielką podróż przez cały świat, podczas której będziesz walczył z potężnymi wrogami ludzkimi i ponadludzkimi, poznasz wiele sztuk walki i odkryjesz najmroczniejsze sekrety tajemniczego świata Jade Empire.
Wciel się w rolę mistrza sztuk walki. Wybierz postać o unikalnym wyglądzie, wybranym głosie i najlepszym połączeniu zdolności i stylów walki – stań się mistrzem wykorzystywania mistycznych mocy. Grę rozpoczynasz jako absolwent renomowanej szkoły Mistrza Li, ale twoja edukacja tak naprawdę dopiero się rozpoczyna. Wraz z rozwojem bohatera wybierzesz w jaki sposób uczynić z niego żywą legendę.
To gra przeznaczona dla pojedynczego gracza action-RPG, stworzone przez firmę BioWare, uhonorowanych twórców, odpowiedzialnych m.in. za Knights of the Old …
(CD Projekt)