Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Jest praca! Pracownik wspomagający kontrolę bezpieczeństwa w Porcie Lotniczym im. F. Chopina w Warszawie.

Największa firma w branży ochrony oferuje ciekawą i atrakcyjna pracę.

Konsalnet, największa firma ochrony w Polsce specjalizuje się w ochronie najbardziej wymagających Klientów – m. in. banków, zakładów przemysłowych, centrów logistycznych, obiektów użyteczności publicznej. Od 2013 roku współpracujemy również z największym w Polsce lotniskiem – Portem Lotniczym im. Chopina. Świadczymy usługi kontroli bezpieczeństwa – naszym zadaniem jest uniemożliwienie wnoszenia przedmiotów zakazanych na pokłady samolotów.


Przy kontroli bezpieczeństwa pracują dwie grupy pracowników – certyfikowani Operatorzy Kontroli Bezpieczeństwa, którzy m. in. obsługują urządzenia i dokonują kontroli manualnej, oraz Operatorzy Kierunkowi, których zadaniem jest przygotowanie podróżnych do kontroli.


Studentom i absolwentom, którzy szukają elastycznego i stabilnego zatrudnienia na uczciwych warunkach oferujemy możliwość pracy w charakterze Operatorów Kierunkowych. Pracując na lotnisku będziesz mógł indywidualnie uzgodnić godziny pracy, masz gwarancję terminowej i regularnej wypłaty wynagrodzenia, a jeśli uznasz, że chcesz się rozwijać w tym kierunku – również możliwość przejścia szkoleń pozwalających na ubieganie się o certyfikat Operatora Kontroli Bezpieczeństwa.


·         Jeśli szukasz ciekawej, niestandardowej i odpowiedzialnej pracy

·         Posługujesz się językami obcymi

·         Potrafisz pracować z ludźmi

·         Chcesz zdobywać doświadczenie


Skontaktuj się z nami!

22 562 38 52

22 560 54 17

22 560 51 40

22 560 54 14

rekrutacja@konsalnet.pl

Więcej informacji i możliwość aplikacji – kliknij TUTAJ