Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Menedżer okładka

Julie Zhuo „Menedżer na starcie. Nowa rola, nowe wyzwania – jak przetrwać trudne początki” od Wydawnictwa MT Biznes – do wygrania w konkursie!

Jesteś świeżo upieczonym menedżerem zastanawiasz się, jak przetrwać trudne początki? Bez obaw, mamy dla ciebie koło ratunkowe. pomocą książki Menedżer na starcie ekspresowym tempie opanujesz sztukę bycia liderem. Julie Zhuo porusza wszelkie kwestie dotyczące roli szefa, od rekrutacji redukcji, przez organizację spotkań prowadzenie korespondencji, aż po planowanie wspólne osiąganie wielkich celów. Ta książka pozwoli ci stać się takim menedżerem, jakiego sam chciałbyś mieć. Menedżer na starcie. Nowa rola, nowe wyzwania – jak przetrwać trudne początki od Wydawnictwa MT Biznes do wygrania w konkursie „Eurostudenta”!

Gratulacje, jesteś menedżerem! chwilą gdy przyjmiesz ten zaszczytny tytuł, wystrzelą korki szampana rozpocznie się nowy, ekscytujący rozdział twojej kariery, prawdopodobnie spłynie na ciebie otrzeźwiająca prawda: nie masz pojęcia, co dalej. Dokładnie tak czuła się Julie Zhuo, kiedy wieku dwudziestu pięciu lat jako zupełna nowicjuszka objęła stanowisko menedżerskie. Wpatrywała się długą listę stojących przed nią wyzwań, a w jej głowie kłębiły się tysiące pytań obaw. Jak kierować pracą zespołu, by przynosiła wymierne korzyści? Jak stać się mentorem rozwoju swoich podwładnych? Jak dawać efektywny feedback?

Zarządzanie nie jest wrodzoną umiejętnością. Nie ma czegoś takiego jak „uniwersalny menedżer”, który potrafi bez wysiłku balansować między różnymi rolami przywódczymi. Istotny jest kontekst. Jeśli jesteś początkującym menedżerem, dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak ruszyć kopyta, jeśli masz już pewne doświadczenie, wyniesiesz swoje umiejętności menedżerskie na wyższy poziom.