Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Juwenalia UEK 2016.

Do Koncertu Głównego Juwenaliów UEK 2016 zostało już niecałe 100 dni. Oficjalne odliczanie rozpoczęła impreza w klubie Prozak 2.0. Tego samego dnia została ogłoszona pierwsza gwiazda, która 5 maja wystąpi na scenie- Te-tris!

Adam Te-Tris Chrabin to polski raper, freestylowiec i producent muzyczny. Ma na swoim koncie setki koncertów w całym kraju. Przez wielu zgodnie zaliczany do grona najlepiej koncertujących artystów hip-hopowych. Trzykrotnie reprezentował Polskę na HipHopKemp Festival w Czechach. Dwukrotnie (2013, 2014) wybrany został oficjalnie jako najlepszy wykonawca podczas Polish Hip-Hop Festival w Płocku. 23.10.2015 ukazał się trzeci oficjalny, solowy album Te-Tris’a pt. „Definitywnie”, który zbiera znakomite recenzje zarówno wśród słuchaczy, jak i dziennikarzy. To niezwykle udana mieszanka brzmień, klimatów i pomysłów.

Juwenalia UEK-u to nie tylko Koncert Główny. Na naszym Kampusie zabawa zaczyna się już pod koniec kwietnia za sprawą wszystkich projektów, które są nieodłączną częścią tego święta.

21 kwietnia- Wybory Najmilszych, X-tremalia,

25 kwietnia- Zmagania Wydziałów,

26 kwietnia- Fashion Night,

27 kwietnia- Przegląd Kapel Rockowych,

28 kwietnia- UEK Gaming Stage,

4 maja- Noc Kinowa,

5 maja- Koncert Główny.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.juwenaliauek.pl, a żeby być na bieżąco ze wszystkimi gwiazdami i projektami, zachęcamy do pobrania aplikacji Eventory i wyszukania w niej Juwenaliów UEK. Feel the flow!