Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Kariera w Austrii: Sales Management, Transport Management, Customer Service

Rodzinne przedsiębiorstwo oferuje absolwentom wyższych uczelni doskonale dopasowane programy szkoleniowe z ciekawymi zadaniami w zakresie zarządzania transportem, jak również z najlepszymi możliwościami awansu. WALTER GROUP, zatrudniający ponad 3 500 pracowników, należy do prywatnych koncernów austriackich odnoszących największe sukcesy.

Główne obszary działalności to realizacja transportów ładunków całopojazdowych na terenie Europy w zakresie frachtu drogowego i intermodalnego przez firmę LKW WALTER, jak również sprzedaż i wynajem kontenerów biurowych, magazynowych i sanitarnych na terenie Europy przez firmę CONTAINEX.

Akcja, dynamika i praca zespołowa

Jako menedżerowie transportu w LKW WALTER będą Państwo codziennie łączyć klientów i partnerów transportowych w całej Europie. Wszystkie informacje przepływają przez Państwa osobę jako centralny punkt łańcucha transportowego. Podczas regularnych podróży służbowych opiekują się Państwo osobiście swoimi partnerami biznesowymi.

Sukces rozpoczyna się od odpowiedniego wykształcenia

„Train the Winner” – pod tą nazwą kryje się intensywny program szkoleniowy, który od samego początku wprowadza w codzienną działalność firmy. W trakcie programu „Training on the Job” będą Państwu towarzyszyć doświadczeni trenerzy. Jednocześnie podczas warsztatów i seminariów w WALTER ACADEMY zdobywają Państwo wiedzę potrzebną do przejęcia własnych zakresów odpowiedzialności. Specyfiką firmy jest fakt, że stanowiska kierownicze obejmowane są wyłącznie przez osoby pracujące w firmie.

Zaangażowanie jest nagradzane

LKW WALTER oferuje Państwu pewność zdrowego, silnego pod względem finansowym, prywatnego przedsiębiorstwa. Oprócz ponadprzeciętnej pensji, połączonej z udziałami w zysku firmy, korzystają Państwo z licznych świadczeń dodatkowych: bezpłatnego serwisu przewozowego z Wiednia, turniejów sportowych, restauracji dla pracowników oraz pubu zakładowego. Ponadto mogą Państwo poprawić znajomość języka, który już Państwo znają, bądź też nauczyć się nowego.

Praca w WALTER GROUP

WALTER GROUP, jako prywatne rodzinne przedsiębiorstwo, przywiązuje dużą wagę do dobrego klimatu w pracy, umiejętności pracy w zespole oraz kooperatywnego stylu zarządzania. Rynki docelowe: Europa, Rosja, Azja Środkowa, Bliski Wschód i Afryka Północna tworzą kolorową mozaikę kultur i ludzi. Taką różnorodność znajdują Państwo na co dzień w WALTER GROUP.

“W związku z tym, że jesteśmy osobiście odpowiedzialni za osiągnięcie wyznaczonych celów, bardzo ważna jest u nas komunikacja” – Anja, menedżer transportu

“Bardzo podobają mi się wieczorki działowe oraz imprezy dla pracowników. Wielką atrakcją dla mnie, jako zapalonego sportowca, jest zawsze festyn letni z turniejem piłki nożnej” -Tobias, menedżer sprzedaży

“W zależności od talentu i umiejętności, istnieje możliwość rozwoju w różnych kierunkach. Po dwóch latach awansowałam na lidera zespołu”- Madeline, liderka zespołu truckingowego

Aplikuj: http://www.walter-group.at/de/karriere