Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkursu na najlepszą pracę magisterską TERAZ POLSKA TURYSTYKA

Konkurs na najlepszą pracę magisterską, praktyki studenckie w okresie wakacyjnym, a także płatne staże. Polska Organizacja Turystyczna  (POT) posiada ciekawą ofertę dla studentów i absolwentów. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów.

KIM JESTEŚMY?

Polska Organizacja Turystyczna (POT) jest rządową agencją, jedną z ponad 200 działających na świecie narodowych organizacji turystycznych. Naszym celem jest wypromowanie Polski jako kraju atrakcyjnego dla turystów, nowoczesnego, z wysokimi standardami usług i korzystnymi cenami. Nasze działania na rzecz promocji i rozwoju turystyki polskiej prowadzimy, zarówno w kraju jak i zagranicą.

Jesteśmy agencją rządową wspierającą podmioty, które zajmują się turystyką. Organizujemy stoiska narodowe, na największych krajowych i zagranicznych targach turystycznych, na których wystawcami są przedstawiciele branży i samorządów.

www.pot.gov.pl

www.poland.travel

http://www.facebook.com/polska.travel/

https://www.instagram.com/polska.travel/

https://www.youtube.com/user/polandtravel

POT_GOV_PL (@POT_GOV_Pl) / Twitter

 

Polska Organizacja Turystyczna ma swoje przedstawicielstwa w 14 krajach świata. Dzięki znajomości specyfiki różnych krajów możemy planować nasze kampanie promocyjne, które uwzględniają charakter i potrzeby poszczególnych rynków. Zapraszamy do Polski zagranicznych dziennikarzy i touroperatorów. Efektem takich podróży studyjnych są później liczne artykuły o Polsce a w ofertach touroperatorów propozycje przyjazdu do naszego kraju.

Współpracujemy z regionalnymi i lokalnymi organizacjami turystycznymi. Wspólnie podejmujemy działania mające na celu zwiększenie zainteresowania polskimi miastami, regionami, produktami turystycznymi wśród krajowych i zagranicznych turystów. Organizujemy liczne imprezy promocyjne, seminaria, szkolenia a także produkcją materiałów promocyjnych. Promują turystykę aktywną, biznesową, uzdrowiskową, pokazują walory turystyczne miast i regionów, w tym zabytki UNESCO, parki narodowe, certyfikowane produkty turystyczne, Polskie Marki Turystycznej, a także inne ciekawostki, które mogą zainteresować potencjalnego turystę.

Zwiększenie konkurencyjności Polski na międzynarodowym rynku turystycznym jest związane z analizą trendów w światowej turystyce, dlatego współpracujemy
z międzynarodowymi organizacjami zajmującymi się turystyką. Wiedza o tendencjach na światowym rynku turystycznym pozwala nam wyznaczać priorytety w polskiej turystyce.

Rozwijamy działalność Poland Convention Bureau, którego celem jest zwiększenie popularności prężnie rozwijającej się na świecie turystyki biznesowe a także wprowadzamy nowoczesne rozwiązania z zakresu informatyki, takie jak Internetowy System Informacji Turystycznej (ISIT), który w przyszłości ma stać się narodową bazą informacji o wszelkich podmiotach działających w branży turystycznej.

 

PROGRAMY ROZWOJOWE

 • Konkurs NA NAJLEPSZĄ PRACĘ MAGISTERSKĄ
 • REset
 • Turystyka bez barier
 • Złap wiosenny oddech
 • Polska jest ECO
 • Igrzyska Europejskie 2023
 • Turystyczna Szkoła – Mobilne Centrum Edukacji
 • Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów
 • Jak Smakuje Polska?
 • E-Certyfikacja Informacji Turystycznej
 • Polska Kulturalnie – festiwale
 • Polska Kulturalnie – Unesco
 • #MiastoTurystyka

W naszej firmie oferujemy zarówno praktyki studenckie w okresie wakacyjnym jak i płatne staże (https://www.pot.gov.pl/pl/uncategorised/polska-organizacja-turystyczna-zaprasza-na-praktyki-i-staze)

Zapraszamy do uczestnictwa w ogólnopolskim konkursie na najlepszą pracę magisterską. Absolwencie, jeśli:

zasada1.gif zasada2.gif 

wyślij nam swoje zgłoszenie i wygraj nagrody o wartości:
mgr_nagroda.gif

PROCES REKRUTACYJNY:

https://www.pot.gov.pl/pl/konkurs-na-najlepsze-prace-magisterskie-teraz-polska-turystyka?utm_source=Eurostudent&utm_medium=link&utm_campaign=2022_Konkurs_Praca_MGR


POLSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA

Chałubińskiego 8

00-613 Warszawa

www.pot.gov.pl, www.poland.travel

http://www.facebook.com/polska.travel/

https://www.instagram.com/polska.travel/

https://www.youtube.com/user/polandtravel

POT_GOV_PL (@POT_GOV_Pl) / Twitter