Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Koszulki polo z filtrem UV

Pod hasłem WŁÓŻ OPALENIZNĘ męska marka odzieżowa Franco Feruzzi wprowadza do swojej kolekcji nowość – koszulkę polo z filtrem UV.

Koszulka jest idealna na słoneczne, letnie dni. Wykonana ze specjalnej tkaniny, która wybiórczo przepuszcza promienie słoneczne. To doskonały produkt dla mężczyzn, którym zależy na zdrowej i efektownej opaleniźnie – mówi przedstawiciel marki Franco Feruzzi.
Tkanina, z której wykonana jest koszulka polo, należy do nowości technologicznych na rynku odzieżowym. Jej skład w 55% stanowi bawełna, a w 45% włókno poliestrowe o zaawansowanej technologii, posiadające filtr przeciwko szkodliwemu promieniowaniu słonecznemu.
Koszulka dostępna jest w trzech kolorach: niebieskim, zielonym i białym.
Mamy nadzieję, że koszulka spotka się z zainteresowaniem wśród naszych Klientów, i kto wie, może stanie się hitem sezonu letniego! – wyraża nadzieję Piotr Pomianek, sales manager Franco Feruzzi.

Mężczyzn, którzy w sezonie wiosna-lato 2007 zdecydują się pójść tropem Franco Feruzzi, czeka wiele niezwykłych odkryć, w tym koszulka polo z filtrem UV, zapewniająca swoim użytkownikom równomierną i zdrową opaleniznę.