Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Nagrody GMC Employers zostały przyznane!

Z okazji 15-lecia konkursu Global Management Challenge w Polsce postanowiliśmy wyróżnić firmy, które najliczniej wzięły udział w tym wyjątkowym projekcie, pracodawców, którzy już od kilku lat doceniają i stosują najnowsze narzędzia w rozwoju kadry, w tym symulacje biznesowe takie jak GMC.

Konkurs GMC został zorganizowany po raz pierwszy w Polsce w 2000 roku. W trakcie dotychczasowych 14 edycji wzięło w nim udział ponad 25 tysięcy uczestników, reprezentujących 303 firmy oraz ponad 80 uczelni wyższych. Do dziś projekt pozostaje największą i najbardziej zaawansowaną symulacją biznesową w Polsce, jak i na świecie.

W Rankingu GMC Employers 2000 – 2014, zestawione zostały 303 firmy, które uczestniczyły
w polskich edycjach konkursu GMC w podziale na drużyny, które byłyby rejestrowane przez pracowników firm, oraz zespoły studenckie sponsorowane przez pracodawców. Nagrody przyznano w trzech kategoriach. Ponadto przyznaliśmy dwa specjalne wyróżnienia, dla Orange Polska, za najdłuższa obecność w projekcie ( przez 11 edycji), oraz Bankowi Millennium, który w sumie wystawił w projekcie rekordową liczbę 233 zespołów.


Uroczyste wręczenie nagród GMC Employers odbyło się w dniu 30 czerwca w Warszawie, w siedzibie BIGRAM. Nagrodzeni pracodawcy odebrali statuetki z rąk prezesa firmy BIGRAM, Piotra Wielgomasa.

NAGRODZENI PRACODAWCY GMC EMPLOYERS W KATEGORII:

Pracodawca inwestujący w młode talenty: KPMG

Pracodawca inwestujący w rozwój pracowników: Bank BPH, Bank Zachodni WBK, Carrefour Polska, Makro Cash & Carry Polska, PKN Orlen

Pracodawca inwestujący w rozwój pracowników oraz młodych talentów: Deloitte, Grupa PZU, Polkomtel

NAGRODY SPECJALNE:

Najdłuższy udział i obecność w konkursie GMC: Orange Polska

Największa liczba zespołów w konkursie GMC: Bank Millenium