Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Nowe mleko Whiskas dla kotów

Nie od dzisiaj wiadomo, że większość kotów lubi mleko. Jednak w wielu przypadkach, mleko, które spożywają ludzie, jest szkodliwe dla naszych pupili. Z myślą o kotach i ich potrzebach, marka Whiskas® stworzyła unikatowy produkt, który nasze zwierzaki pokochają, ciesząc się jednocześnie doskonałym zdrowiem.

Już od początku maja, w większości hipermarketów i supermarketów w całej Polsce (ok. 90%), dostępny będzie najnowszy i niepowtarzalny produkt marki Whiskas®. Mleko Whiskas® to uzupełniająca karma dla kotów i kociąt powyżej szóstego tygodnia życia. Powstała z potrzeby stworzenia produktu, który zaspokoi wymagania smakowe zwierzaka, a jednocześnie będzie dla niego zdrowa.
 
Mleko Whiskas®, które jest dużo gęstsze od mleka krowiego, posiada także inny od niego skład. Podstawową różnicą jest zredukowana zawartość laktozy. To właśnie laktoza jest przyczyną problemów układu pokarmowego naszych pupili. Koty źle przyswajają ten cukier, który, spożywany w nadmiarze, powoduje biegunkę. Najnowsza propozycja Whiskasa® to idealne rozwiązanie dla kotów lubiących mleko i pijących je codziennie, jak również dla tych, które dotychczas go nie przyswajały, a którym chcemy czasem sprawić przyjemność. Mleko Whiskas® zachowuje swój naturalny i wyborny smak, a z każdym łykiem kot dostaje to, co najlepsze.
 
Mleko Whiskas® można podawać codziennie jako dodatek do diety kota, a jedno opakowanie wystarcza na 4-5 posiłków.    
 
Produkt jest dostępny także w większości sklepów zoologicznych w całej Polsce.