Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Premiera "JestestwA” Teatru Tańca GRUPAboso

3 czerwca o godzinie 19:00 w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie odbędzie się premiera najnowszego spektaklu pt. „JestestwA”

GRUPAboso zaprezentuje nam kolejny spektakl przygotowany pod artystycznym kierownictwem Eryka Makohona. Jak czytamy na oficjalnej stronie zespołu (www.grupaboso.of.pl): “JestestwA” to pogoń za tożsamością, to poszukiwanie siebie w gąszczu obrazów projektowanych przez otoczenie, modę, społeczne konwencje. To my sami o nas samych. To człowiek nagi. To poszukiwanie istoty. “JestestwA” to bogate kompozycje ruchowe dopełnione przez plastyczne obrazy multimedialne. W spektaklu biorą udział: Teresa Albin, Barbara Kopała, Magdalena Koza, Dorota Wacek, Katarzyna Ziemska, Paweł Łyskawa, Eryk Makohon. Premierze będzie towarzyszyć także wystawa prac Wacława Wantucha, znanego krakowskiego fotografa, współautora plakatu promującego omawiane przedstawienie. Bilety dostępne w cenie: 10 i 15 zł.
Zespół ma już w dorobku wiele znakomitych spektakli, m.in. “Cicindela”, “Kobieta z wydm”, “Koroner” czy “Duety metafizyczne”. Najnowszy już w niedzielę w krakowskim NCK-u przy Alejach Jana Pawła II 232 (Nowa Huta). Zapraszamy!