Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

KONKURS: Przyjaźń na dwie ręce i cztery łapy

Przyjaźń na dwie ręce i cztery łapy. Jak wychować szczeniaka na miłego, mądrego i zrównoważonego psa.

Już w październiku do zdobycia w konkursie!!! 

Zanim w Twoim życiu pojawi się pies…

…zastanów się, dlaczego chcesz go zaprosić do swojego domu. I jeśli Twoja odpowiedź brzmi: pragnę mieć psa przyjaciela, psa towarzysza, z którym stworzę prawdziwą więź opartą na wzajemnym zrozumieniu, szacunku i miłości – to tak, ten poradnik jest dla Ciebie!

Autorki napisały go z myślą o osobach pragnących wychować szczenię na fajnego psiaka. Takiego, z którym przyjemnie jest się wybrać na długi spacer i do którego można się z radością przytulić. A przede wszystkim – z którym można zbudować prawdziwą, głęboką ludzko-psią relację i cieszyć się nią przez całe wspólne życie.

Z książki dowiesz się między innymi:

  • Jak pies odbiera i rozumie świat
  • Jak się przygotować na przyjęcie szczenięcia
  • Jakie zasady powinny obowiązywać w psim domu
  • Jak prawidłowo budować relację człowiek – pies
  • Jakie problemy mogą się w tej relacji pojawić i jak sobie z nimi radzić

O autorach książki

Agnieszka Ornatowska — psycholog, trener NLP, autorka wielu poradników z różnych dziedzin życia, między innymi Alchemii uwodzenia i Struktury duchowości. Od prawie dwudziestu lat prowadzi szkolenia, na których uczy, jak wpływać na swoje myśli, emocje, energię i skutecznie komunikować się z innymi. Więcej informacji na stronie www.ornatowska.pl.

Ewa Pikulska – czworonożni przyjaciele towarzyszą jej całe życie. Przez ostatnie dwadzieścia lat opiekowała się osobiście nawet kilkuset psami rocznie. Choć to one najwięcej ją o sobie samych nauczyły, ma także solidne podstawy teoretyczne: ukończyła studia podyplomowe na kierunku zoopsychologia, a ponadto brała udział w licznych kursach, warsztatach i seminariach związanych z psami. Do jej rodziny w różnych okresach należało od jednego do ośmiu psów jednocześnie, w rozmiarach od S do XXL i pośrednich (od yorka po owczarki środkowoazjatyckie). Były to zarówno psy pochodzące z hodowli, jak i adoptowane; mieszkały z nią od szczenięcia lub pojawiały się w jej domu jako dorosłe zwierzęta. Większość psów, które adoptowała, wykazywała poważne problemy behawioralne, w tym zachowania agresywne. Od prawie dwudziestu lat jest zaangażowana w pomoc psom porzuconym, a od ośmiu lat prowadzi hotel dla czworonogów.

Więcej na: https://sensus.pl/ksiazki/przyjazn-na-dwie-rece-i-cztery-lapy-jak-wychowac-szczeniaka-na-milego-madrego-i-zrownowazonego-psa-agnieszka-ornatowska-ewa-pikulska,przyna.htm#format/d

Wydawnictwo Sensus