Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

„Psie sucharki” Wydawnictwo Znak

„Psie sucharki” od Wydawnictwa Znak to małe komiksy o psach, ich ludziach i wszystkich ich wspólnych problemach i sprawach. Profil w mediach społecznościowych obserwuje ponad 300 000 osób!

„Psie sucharki” to pierwsza książki Marii Apoleiki – oprócz kultowych rysunków – zawiera nowe ilustracje i specjalnie napisane teksty. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich psiolubów!

Kim jest bohater książki „Psie sucharki”?

Pies jest przeważnie mniejszy niż człowiek i bez porównania puchaciejszy. Natura wyposażyła go w łapki, zęby i wdzięk, choć i tak składa się głównie z noska. Wabi się różnie, najczęściej kiełbaską.

Jedzenie jedzeń to jedno z ulubionych zajęć uczciwego psiska. Jego specjalnością są dania podwędzane. Poza tym preferuje radości skromne i proste. Jego nastrój podnosi się proporcjonalnie do liczby otrzymanych głasków. Do pełni szczęścia wystarczy mu, że wjedzie brzuszkiem w błotnistą kałużę albo oszczeka złowrogi słupek.

Nie wszystkie zawiłości ludzkiej psychiki są dla psa zrozumiałe. Nie pojmuje na przykład dziwnego przywiązania emocjonalnego do obuwia. Dlatego jego człowiek musi się ciągle uczyć.

Jeśli masz psa, znaczy to, że po prostu cenisz sobie kontakt z istotą milszą, subtelniejszą i zabawniejszą niż większość ludzi.

Maria Apoleika – autorka książki „Psie sucharki”, opiekunka Misiopudla, na co dzień zajmuje się rysowaniem i chodzeniem na spacery, czasem jednocześnie.

Książka „Psie sucharki” do wygrania w naszym konkursie!

„Psie sucharki”