Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

KONKURS PROGRAMISTYCZNY „MasterCoder” www.mastercoder.pl

25 LUTEGO rusza I edycja konkursu programistycznego „MasterCoder”, organizowanego przez firmę Cybercom Poland.

„MasterCoder” jest ogólnopolskim konkursem, składającym się z 10 etapów o rosnącej skali trudności. Każdy etap konkursu zawiera zadania związane z szeroko pojętym tworzeniem oprogramowania takie jak: optymalizacja, algorytmika, architektura, itp. Uczestnicy będą walczyć o tytuł MasterCodera, atrakcyjne nagrody (m.in. iPad) oraz możliwość spełnienia swoich ambicji zawodowych. Zanim jednak jeden z nich otrzyma ten tytuł, musi pokonać konkurencję, dostać się do finałowego etapu konkursu i zmierzyć się twarzą w twarz z szeregiem technologicznych wyzwań. W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Osoby już pracujące, studenci i osoby, dla których programowanie to pasja i sposób na życie.

 

Jeśli czujesz, że jesteś gotów by zmierzyć się z najlepszymi, nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz na www.mastercoder.pl!

******
O Cybercom Poland Sp. z o.o.

Firma Cybercom została założona w 1995 roku w Szwecji. Od momentu powstania firma dynamicznie się rozwija, zarówno poprzez wzrost organiczny jak i przejęcia firm w strategicznych miejscach na świecie. Obecnie Grupa Cybercom ma biura w dziewięciu krajach i zatrudnia 1 600 osób. W Polsce Cybercom posiada dwa oddziały w Warszawie i Łodzi, w których jest obecnie zatrudnionych ponad 140 kompetentnych i doświadczonych specjalistów. Główne obszary działań to telekomunikacja, przemysł, media, bankowość i finanse, handel detaliczny oraz sektor publiczny. Specjalizujemy się w rozwiązaniach internetowych, bezpieczeństwa, usług mobilnych oraz telekomunikacyjnych. Świadczymy pełen zakres usług consultingowych i outsourcingowych, testowania oraz R&D. Nasze globalne zaplecze, zweryfikowane narzędzia sprawiają, że w sposób więcej niż satysfakcjonujący możemy realizować zarówno lokalne projekty o zasięgu ogólnopolskim, jak i międzynarodowym.

Więcej informacji o organizatorze konkursu na: www.cybercom.pl