Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Konkursy EY Financial Challenger i EYe on Tax

Do 18.11 można zgłosić zespół i wziąć udział w prestiżowych konkursach EY Financial Challenger lub EYe on Tax. Do wygrania płatne praktyki, pula 64 tys. zł oraz dobry wpis w CV! EY (Ernst & Young) zaprasza studentów kierunków ekonomicznych, finansowych i prawniczych do udziału w konkursach, w których poznacie specyfikę pracy w branży transakcyjnej i podatkowej.

EY Financial Challenger:  branża finansowa

– Unikatowy konkurs w skali Polski. Daje możliwość młodym, ambitnym studentom zdobycia ogromnej wiedzy z zakresu doradztwa transakcyjnego, jest również idealną szansą na rozpoczęcie kariery zawodowej. W trakcie konkursu poznałem ludzi o podobnych zainteresowaniach oraz tych, którzy już osiągnęli sukces i chcą się podzielić zdobytą wiedzą – przyznaje Mateusz Tront, jeden z laureatów poprzedniej edycji konkursu, obecnie praktykant w dziale Doradztwa Transakcyjnego EY.

 

EYe on Tax: branża podatkowa

– Konkurs stwarza szansę na nawiązanie nowych, profesjonalnych znajomości. Jest wręcz trampoliną do rozpoczęcia kariery zawodowej w branży doradczej. Co więcej, uczestnicy mogą przeanalizować swoje kompetencje miękkie, tj. komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy zespołowej. Te kwalifikacje, z punku widzenia pracodawcy, liczą się w środowisku pracy tak samo, jak przygotowanie merytoryczne kandydatów. – potwierdza Anna Woźniak, Menedżer ds. Rekrutacji w EY.

Szczegóły na www.ey.com.pl/kariera