Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Pojedź do Brazylii z KPMG – ruszyła rekrutacja do KICC!

Do 20 grudnia można zgłaszać swój udział w KPMG International Case Competition – międzynarodowym konkursie biznesowym. Drużyna, która wygra etap krajowy, będzie reprezentować Polskę na Finałach Światowych w Brazylii!

KPMG International Case Competition to wyjątkowy projekt, w którym czteroosobowe drużyny mają możliwość sprawdzić swoje umiejętności i zmierzyć się z biznesowymi wyzwaniami, z jakimi na co dzień spotykają się pracownicy branży audytorsko-doradczej.

Drużyna, która będzie najlepsza w rozwiązywaniu biznesowych case’ów i zwycięży finał krajowy, pojedzie do São Paulo, gdzie będzie rywalizować w biznesowym starciu z najlepszymi drużynami z całego świata!
 

Na czym polegają rozgrywki?

 

Zarówno na etapie krajowym, jak i międzynarodowym uczestnicy mierzą się z biznesowymi case’ami i w drużynach opracowują najlepsze ich zdaniem rozwiązania dla postawionych problemów. Drużynowe prezentacje są oceniane przez panel złożony z ekspertów KPMG.

 

Kto może wziąć udział?

 

W konkursie mogą wziąć udział studenci studiów I i II stopnia oraz studenci 5-letnich studiów jednolitych. Nie ma znaczenia kierunek, rok ani tryb studiów. Liczy się natomiast zainteresowanie tematyką biznesową, analityczne talenty, umiejętność prezentowania rozwiązań i dobra znajomość języka angielskiego.

 
Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie: kpmg.com/pl/kicc
 

Rejestracja w Polsce: 2-20 grudnia 2013 r.

Formularz rejestracyjny: kpmg.com/pl/kicc

Finały Światowe: 1-4 kwietnia 2014 r.