Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Ruszył konkurs Experience PwC!

Wiemy, że analizujesz i wyciągasz trafne wnioski. Interesujesz się finansami, prawem podatkowym lub branżą konsultingową. Jesteś studentem III roku studiów pierwszego stopnia, III – V roku jednolitych studiów magisterskich, studentem studiów drugiego stopnia lub absolwentem uczelni wyższej. Na 100% chcesz pokazać nam, na co cię stać!

Podejmij wyzwanie – weź udział w IX edycji konkursu Experience PwC!  Będzie to okazja do poznania naszej firmy i zdobycia cennych nagród. Przekuj swoją wiedzę oraz umiejętności na: praktyki w naszej firmie, kursy językowe, szkolenia biznesowe Akademii PwC, zestawy publikacji naukowych, iPody, a nagroda główna to niespodzianka o wartości około 6000 zł.

„Jako jeden z nielicznych tego typu konkursów zwraca uwagę nie tylko na to, czy uczestnicy posiadają odpowiednią wiedzę uniwersytecką, ale także na to czy umieją pracować zespołowo i dobrze komunikują się między sobą.” – Katarzyna Iskierka laureat VII edycji konkursu.

Jak przebiega Experience PwC:

Etap 1: 7 października zaczął się test on-line z ogólnej wiedzy z wybranego obszaru: finansów, prawa podatkowego lub konsultingu. Uwaga na jego rozwiązanie masz czas do 28 października

Etap 2: Od 4 do 14 listopada zwycięzcy pierwszego etapu rozwiązują case study on-line, którego tematyka dotyczy wybranej wcześniej dziedziny.

21 listopada autorzy 30 najlepszych rozwiązań, otrzymują zaproszenie do udziału w Konferencji Finałowej.

Etap 3: Od 28 do  30 listopada odbywa się wielki finał.

Masz jeszcze wątpliwości czy wziąć udział w Experience PwC? Nie zastanawiaj się! 

Pamiętaj: poziom umiejętności x ilość działań, które podejmujesz = sukces

Więcej informacji na www.experiencepwc.pl
 
 

Partnerzy konkursu
Wydawnictwo Naukowe PWN, empik school


Patroni medialni

Eurostudent, KarierawFinansach.pl, Magiel, Manko, Students.pl, Youngpro.pl, Absolvent.pl