Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Smart Praktyki – dla tych, którzy o swoim rozwoju myślą jeszcze przed maturą

W czasach kiedy wszystko pędzi, kiedy sezon na truskawki zaczyna się w marcu a uniwersytet wybiera się w podstawówce, czy mamy czas na to, żeby nie myśleć o swoim rozwoju?

I czy szkoła średnia to dobry okres, by zdobywać doświadczenie zawodowe? Otóż trudno sobie wyobrazić lepszy! No bo  jak  zdecydować o wyborze kierunku studiów nie mając żadnego doświadczenia zawodowego? Skąd możemy wiedzieć, czy coś jest właśnie dla mnie czy może to zupełnie nie moja bajka? 

Praktyki dla licealistów? Nie takie znowu częste…

Do tej pory niewiele z firm na polskim rynku daje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego licealistom.. Jednym z chlubnych wyjątków jest tu Bank Zachodni WBK. Bank Zachodni WBK to miejsce, w którym poznasz świat bankowości od podszewki. Zobaczysz jak przeprowadza się te małe i te większe transakcje finansowe.  Dowiesz się jak prowadzi się rozmowy sprzedażowe z klientami.  To zdecydowanie dobre miejsce „na start” – praktyka w Banku Zachodnim WBK,  pozwali Ci zdobyć wiele praktycznych umiejętności. „Zadania, które dla mnie przygotowano były wymagające, ale jak się wdrożyłam i zespół mi pomagał, to szło bardzo sprawnie”  – wspomina w ankiecie student, który dobywał praktykę w oddziale w zeszłym roku.

Dodaj siebie do Smart Praktyki BZ WBK

Smart Praktyka to program miesięcznej wakacyjnej praktyki w Sieci Oddziałów Banku Zachodniego WBK kierowany do uczniów szkół średnich (licea i technika) z województwa Małopolskiego.

Myślisz o studiach ekonomicznych, biznesowych, marketingowych? A może jeszcze nie masz sprecyzowanego kierunku dalszego rozwoju? Wakacyjna praktyka może Ci pomóc się określić. Zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności, a jeśli okażesz się jedną z najlepszych osób w programie, praktyki zakończysz z nowym SmartWatchem.

A może masz znajomych studentów…

 …którzy byliby zainteresowani praktykami w banku? Jeśli Twój znajomy ukończył 2. rok studiów, mamy dla niego propozycje w całej Polsce. Wszystkie aktualne informacje o stażach i praktykach w Banku Zachodnim WBK znajdziesz na naszej stronie: www.bzwbk.pl/kariera. Zapraszamy!