Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Multiwersum audytu, czyli inny wymiar finansów

Przemierzając multiwersum karierowych możliwości, warto zatrzymać się na chwilę, aby poznać lepiej Dział Audytu EY Polska. To miejsce, które co roku oferuje możliwość zgłębienia finansowego świata pod okiem profesjonalistów, którzy pokazują, że audyt to znacznie więcej niż tylko rachunkowość i sprawozdawczość. Poznasz klientów z różnych branż: od produkcji czekoladek, kosmetyków, leków, wytopu stali, budowy mostów, telekomów po telewizję, banki i ubezpieczenia. Kto wie, może zobaczysz z bliska rozdanie nagród w Plebiscycie na Sportowca Roku!

Jak zacząć? Już marcu rozpoczyna się największa rekrutacja roku, ramach której możesz dołączyć do EY podczas płatnych praktyk lub pełnoetatowej pracy.

Jak wygląda proces rekrutacji do działu Audytu EY Polska?

1. Aplikuj
2. Rozwiąż testy analityczne
3. Porozmawiaj z osobą z zespołu rekrutacji i przedstawicielami działu, do którego aplikujesz

Cały proces prowadzony jest online, a w trakcie spotkań porozmawiasz managerami oraz partnerami zarządzającymi, co pozwoli Ci lepiej zrozumieć rolę audytora dowiedzieć się wielu ciekawostek codziennej pracy na projektach. Wszystkie oferty kariery znajdziesz na stronie
www.zacznijpoziomwyzej.pl

Jeśli nadal nie wiesz, czy inny wymiar finansów to Twoje miejsce, możesz bezpiecznym środowisku sprawdzić swoją wiedzę już dziś, zapisując się do IX edycji konkursu Audit OdyssEY.

Audit OdyssEY, czyli inny wymiar finansów, którym możesz zdobyć prestiż, pieniądze ofertę kariery!

Zasady są proste – rejestrujesz się indywidualnie lub zespołowo, zdobywasz bilet na certyfikowane warsztaty walczysz miejsce finale! Zgłoszenia trwają do 27 marca. trakcie kwietniowych warsztatów online przejdziesz kompleksowo przez proces badania sprawozdania finansowego jednej największych spółek odzieżowych Polsce – zobaczysz praktyce, jak działa biznes, zajrzysz zakamarki procedur sprawdzisz się pracy zespołowej.

Jeśli podczas spotkań wyróżnisz się wiedzą charyzmą, maju otrzymasz wejściówkę na Wielki Finał Warszawie.

Do zdobycia oferta kariery EY, szkolenie ACCA nagrody pieniężne puli łącznej wartości 50 000 PLN.

Zarejestruj się już dziś wejdź do multiwersum
audytu 
na auditodyssey.pl