Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Spotkanie z Grzegorzem Miecugowem

Grzegorz Miecugow będzie kolejnym gościem PRESSentacji. Spotkanie z dziennikarzem odbędzie się w Klubie Pod Jaszczurami (Kraków, Rynek Główny 8) w środę, 16 maja o godz. 18.

Prowadzenie: Bartek Borowicz („Gazeta Wyborcza”, „WUJ – Wiadomości Uniwersytetu Jagiellońskiego”)
  
Podczas PRESSentacji portret gościa namaluje poznańska malarka Kama Kuik.
  
Grzegorz Miecugow – (ur. 22 listopada 1955 w Krakowie) – dziennikarz telewizji TVN24.
 
Pracował w programie III Polskiego Radia, był wydawcą i prezenterem „Wiadomości” w TVP1, twórcą i prezenterem „Faktów” w TVN. Prowadził pierwszą polską edycję reality show „Big Brother”. Obecnie jest szefem zespołu wydawców w TVN24.
W 2005 roku na antenie TVN24 poinformował o śmierci Jana Pawła II. W tym samym roku podczas wyborów, w stacjach TVN i TVN24, prowadził program „Wybory 2005”. W TVN24 jest gospodarzem programu „Cały ten świat” oraz współgospodarzem „Szkła kontaktowego”. Jest wykładowcą na wielu uczelniach, na stałe związany z Collegium Civitas.
 
 
PRESSentacje – cykl spotkań z najważniejszymi dziennikarzami w kraju. Impreza odbywa się co miesiąc w Klubie Pod Jaszczurami w Krakowie. Dziennikarzy gościmy od listopada 2006 roku. PRESSentacje odwiedzili m.in. Tomasz Lis, Kamil Durczok, Jacek Żakowski, Piotr Najsztub, Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski.
O co powinniśmy zapytać kolejnych gości? Kogo powinniśmy zaprosić do PRESSentacji? Może zmienić formułę spotkań? Może zmienić prowadzącego? Masz uwagi, pytania, propozycje, pisz śmiało: pressentacje@gazeta.pl