Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Targi Studenckiej Mobilności – 9-10 grudnia

Targi Studenckiej Mobilności odbędą się w dniach 9-10 grudnia (piątek-sobota) w Auditorium Maxium UJ na ulicy Krupniczej 33 w Krakowie. Oficjalne otwarcie w piątek zaplanowane jest na godzinę 14:00. W sobotę dzień zaczniemy o godzinie 10:00.

TSM są organizowane przez Zespół Mobilności Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. W tym roku targi powrócą z podwójną siłą, po pandemicznej przerwie. Poprzednia edycja Targów przyciągnęła sporą ilość osób, których ciekawość świata nie zna granic. Wydarzenie pozwala promować szeroko pojętą mobilność wśród młodych osób. Wydarzenie ma na celu przedstawienie uczestnikom różnych możliwości aktywności podczas trwania studiów oraz po ich zakończeniu. Promuje także tanie oraz przyjazne dla uczniów formy podróży.

 

Na Targach Studenckiej Mobilności znajdą się stoiska z organizacjami zajmującymi się studenckimi podróżami, wymianami, wyjazdami au pair i work&travel, stażami zagranicznymi oraz innymi podróżniczymi zagadnieniami.

Pojawią się również liczne prelekcje z zaproszonymi prelegentami. Tematy tych wystąpień głównie będą dotyczyły pracy w podróżowaniu oraz połączeniu pracy zdalnej z turystyką. Nie zabraknie wykładów o danych krajach jak i życiu w nim. O godzinie 18:00 w dniu 9.12 odbędzie się spotkanie autorskie z Martyną Wojciechowską, na którym premierę będzie mieć książka „Co chcesz powiedzieć światu”.

 

Targi są świetną inicjatywą dla każdego kto chce poszerzać swoje horyzonty. Dzięki temu wydarzeniu studenci mogą poznać różne formy możliwości pracy w podróży, jak żyć z podróżowania oraz jak przenieść swoją działalność do internetu. Na temat podróżniczego blogowania będzie można dowiedzieć się od samych ekspertów w tym fachu. 

 

Organizacje na sali wystawowej oprócz promowania, rozpowszechniania i ułatwiania mobilności będą odpowiadać na każde nurtujące was pytania. Nie bójcie się podchodzić i pytać. Dla

 

Do zobaczenia w Auditorium Maximum już 9.12 o 14:00!