Tesco zatrudni specjalistę ds. ekspozycji

Tesco Polska to lider nowoczesnego handlu. Chcesz być częścią naszego zespołu i razem z nami tworzyć przyjazne miejsce pracy? Dołącz, aplikując na stanowisko specjalisty ds. ekspozycji.

TWOJE ZADANIA

  • Planowanie optymalnej ekspozycji spełniającej wymogi handlowe i operacyjne
  • Tworzenie planogramów w systemie Space Planning
  • Udział w procesie planowania powierzchni sprzedaży
  • Ścisła współpraca z Działem Zakupów
  • Terminowe przygotowanie i komunikowanie planogramów do sklepów
  • Weryfikacja poprawności wdrożenia w sklepach

WYMAGANIA

  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie handlowe
  • Umiejętność szeregowania produktów w grupy według ich cech oraz ustalania ich logicznego sąsiedztwa
  • Duże umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office: Excel)
  • Preferowane doświadczenie w tworzeniu planogramów lub ekspozycji w sklepach

OFERUJEMY

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki pracy odpowiadające posiadanym umiejętnościom i doświadczeniu
  • Dodatkowe świadczenia, w tym bezpłatną opiekę medyczną