Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

V Gala Nagród Środowiska Studenckiego „ProJuvenes”

Odbyła się V Jubileuszowa Gala Nagród Środowiska Studenckiego „ProJuvenes”. Wzięło w niej udział kilkaset osób, w tym przede wszystkim przedstawiciele samorządów studenckich i organizacji młodzieżowych, a także zaproszeni goście. Gościem specjalnym gali był dr Jarosław Gowin, wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego. Jubileuszowa gala była doskonałą okazją do podkreślenia roli środowiska studenckiego w przestrzeni akademickiej.

Uroczysta ceremonia wręczenia statuetek odbyła się w trakcie V Jubileuszowej Gali Nagród Środowiska Studenckiego „ProJuvenes” 2017 w dniu 25.11.2017 roku o godz. 20:00 w Dużej Auli w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (Plac Politechniki 1).

Nagrody „ProJuvenes” to inicjatywa organizowana przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej od 2013 roku. Celem konkursu jest promowanie aktywnych studentów i ich inicjatyw, w szczególności naukowych, oraz podkreślenie zasług osób i podmiotów przyjaznych studentom i wspierających potencjał intelektualny młodych ludzi. Parlament Studentów RP, wręczając nagrody „ProJuvenes”, chce w ten sposób tworzyć w ramach środowiska akademickiego dobrą atmosferę wzajemnego współdziałania na rzecz nauki i szkolnictwa wyższego oraz integrować studentów z całej Polski.

Jubileuszowa gala będzie okazją doskonałą okazją do podkreślenia roli środowiska studenckiego w przestrzeni akademickiej, a także poruszenia tematyki związanej z planowaną reformą nauki i szkolnictwa wyższego.

Więcej informacji tutaj >>>