Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wakacyjny Staż Menadżerski w Decathlon

Staże menadżerskie w Decathlon skierowane są do studentów ostatnich lat i absolwentów, którzy pragną skonfrontować wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie edukacji z rzeczywistością biznesową, a przede wszystkim do tych, którzy wiążą swoją przyszłość z wykonywaniem pracy na stanowiskach menadżerskich.

Staż w Decathlon jest znakomitym sposobem na zdobycie pierwszego, realnego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu biznesu.

 

Otrzymasz autonomię, abyś mógł zarządzać zapasem, ekspozycją i dostępnością produktów. Tylko Tobie do opieki zostanie powierzona wybrana grupa produktów, dzięki czemu będziesz mieć konkretny wpływ na obrót i wzrost sprzedanych artykułów, a przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Będziesz mógł określić swoją politykę handlową i sprawdzić się w realizacji projektu biznesowego.

 

Staż trwa trzy miesiące i jest odpłatny. Po stażu istnieje możliwość kontynuowania swojej ścieżki rozwoju w Decathlon.

 

Jeśli jesteś pasjonatem sportu i aktywnym liderem swojego rozwoju. Absolwentem lub studentem IV, V roku i chcesz zdobyć wyjątkowe doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu biznesu, a w przyszłości pracować jako menadżer. Ucz się od najlepszych, wybierz program STAŻU MENADŻERSKIEGO DECATHLON i zostań adeptem prawdziwej szkoły biznesu.

 
 

Aby aplikować wejdź na www.decathlonkariera.pl i aplikuj poprzez zakładkę oferty stażu.

 

DECATHLON TO FIRMA Z DALEKOSIĘŻNĄ WIZJĄ. MOŻESZ JĄ TWORZYĆ RAZEM Z NAM