Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Zostań Ambasadorem TRW!

Funkcja Ambasadora jest dedykowana studentom II, III oraz IV roku. Poszukujemy aktywnych, dynamicznych oraz bardzo komunikatywnych osób, które wykazują determinację w dążeniu do samorozwoju.

Amerykański koncern TRW jest światowym liderem w dziedzinie produkcji samochodowych systemów bezpieczeństwa. Firma zatrudnia około 60 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach na całym świecie. Zakład TRW w Czechowicach zajmuje się produkcją systemów kierowniczych dla takich klientów, jak VW, SKODA, FIAT, FORD, RENAULT czy AUDI. Firma prowadzi obecnie szereg projektów rozwojowych w zakresie układów sterowania najnowszej generacji oraz wdrażania nowych linii produkcyjnych.

Kto może być Ambasadorem?

Funkcja Ambasadora jest dedykowana studentom II, III oraz IV roku. Poszukujemy aktywnych, dynamicznych oraz bardzo komunikatywnych osób, które wykazują determinację w dążeniu do samorozwoju.

Czym zajmuje się Ambasador?

• Pełni rolę przedstawiciela firmy;
• Współtworzy oraz realizuje kampanię rekrutacyjną;
• Na bieżąco dystrybuuje materiały informacyjne;
• Kooperuje z Biurem Karier w realizacji bieżących projektów;
• Asystuje przy organizacji Targów Pracy, spotkań promocyjnych oraz informacyjnych w środowisku studenckim.

Dlaczego warto?

Bycie Ambasadorem TRW daje unikalną możliwość udziału w tworzeniu i realizacji strategii promocyjnej firmy oraz budowaniu jej wizerunku. Jest to także źródło nowych doświadczeń w zakresie prowadzenia samodzielnych projektów. Dodatkowo Ambasador ma możliwość poznania firmy TRW oraz uczestniczyć w realizowanych projektach rekrutacyjnych. Funkcja Ambasadora TRW wiąże się również ze stałym wynagrodzeniem.


Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich CV oraz listu motywacyjnego na adres katatrzyna.malek@trw.com z dopiskiem „Ambasador TRW”. Termin nadsyłania aplikacji mija 31 października 2012.

TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o.
Czechowice – Dziedzice / Bielsko – Biała