Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Akademickie Targi Pracy JOBBING w Warszawie

15 marca 2007 roku w godzinach 10:00 – 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Ochota przy ulicy Nowowiejskiej 37 b w Warszawie odbędą się pierwsze Akademickie Targi Pracy JOBBING. Organizatorem jest 13 warszawskich uczelni.

Jest to wyjątkowe przedsięwzięcie, którego organizatorem jest trzynaście warszawskich uczelni, które połączyły siły, aby wspólnie pomóc studentom i absolwentom w starcie na rynku pracy i ułatwić im dostęp do kluczowych pracodawców.
W inicjatywie wezmą udział: Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego; ALMAMER Wyższa Szkoła Ekonomiczna; Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego; Szkoła Główna Służby Pożarniczej; Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej; Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego; Uniwersytet Warszawski; Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania; Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych; Wyższa Szkoła Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki; Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania; Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych; Wyższa Szkoła Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej.