Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Akademickie Targi Pracy w Łodzi

Kończysz studia? Chcesz znaleźć pracę, praktykę lub staż? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Przyjdź 20 marca do hali EXPO w Łodzi i weź udział w Akademickich Targach Pracy.

Podczas tegorocznej edycji targów wystawi się ponad 50 firm, zarówno lokalnych, jaki i międzynarodowych, które przedstawią oferty praktyk, staży, a także pracy. Celem targów jest zorientowanie się w obecnej sytuacji na rynku, jednak przede wszystkim: ułatwienie studentom zdobycia stażu czy znalezienia stałej pracy. Podczas targów każdy odwiedzający je student będzie mógł bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami firm oraz z osobami prowadzącymi rekrutację.
Jeśli masz pytania – osobiście zapytaj przedstawicieli firm, oni udzielą Ci najlepszej odpowiedzi.
W trakcie targów będą czekać na Ciebie prezentacje największych firm oraz szkolenia prowadzone przez profesjonalnych trenerów (między innymi z Biura Karier PŁ, IPT oraz portalu Pracuj.pl ). Pisanie CV, rozmowy kwalifikacyjne, autoprezentacja czy radzenie sobie ze stresem to tylko niektóre z tematów. Wszystkie szkolenia są bezpłatne – aplikować na nie można już na początku marca na naszej stronie internetowej.

Organizatorami ATP 2007 są BEST Łódź, Biuro Karier PŁ, EYE Poland, Międzynarodowe Targi Łódzkie oraz Urząd Miasta Łodzi. Patronat nad targami objęli: Prezydent Miasta Łodzi dr Jerzy Kropiwnicki oraz JM Rektor PŁ prof. dr hab. inż. Jan Krysiński.

Sponsorzy główni ATP 2007: Dell, Indesit Company, Procter & Gamble Gillette.
Sponsorzy ATP 2007: AMG.net i Hutchinson Poland

Przyjdź i zbuduj swoją karierę!

Więcej na: www.ATP.p.lodz.pl