Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Chcesz nauczyć się języka angielskiego? Te kursy Ci w tym pomogą

Kryminał z ćwiczeniami, który łączy przyjemność lektury wciągającej historii kryminalnej z nauką języka, a może Gamebook, za pomocą którego wyślesz bohaterów w podróż na Ukrainę tropem zagubionej książki Schulza albo do Death Valley w poszukiwaniu UFO? Połącz przyjemne z pożytecznym i naucz się języka angielskiego!

AUDIOBOOK Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Tomorrow Never Knows
(Audiobook na płycie CD + książka)

Tomorrow Never Knows (książka + audiobook na płycie CD) to kryminał z ćwiczeniami, który łączy przyjemność lektury wciągającej historii kryminalnej z nauką języka. Angielski z kryminałem zawiera współczesne angielskie słownictwo na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1), ponad 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych, tłumaczenia nowych słówek na marginesach, klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski.

Dzięki słuchaniu audiobooka rozwiniesz umiejętność rozumienia ze słuchu i nauczysz się poprawnej wymowy, utrwalisz konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć! Na płycie CD znajduje się 2 godz. 30 minut nagrań MP3 w wykonaniu native speakera.

Angielski z kryminałem – zabójczo wciągający!

Senne, nadmorskie miasteczko u południowych wybrzeży Wielkiej Brytanii. Bezdomny Mark Thompson spostrzega w jednym z domów uchylone drzwi. W środku znajduje leżące na podłodze ciało starszego mężczyzny. Nie wie, że z okien sąsiedniego domu obserwuje go Terry Benham, który zawiadamia policję… Badający sprawę detektywi Bell i Pearce ze zdumieniem odkrywają targane namiętnościami losy niepozornych mieszkańców Eastbourne.

Liczba stron: 176
Cena 29,90 zł
Edgard, www.jezykiobce.pl
Śledź nasz profil: www.facebook.com/jezykiobcepl


Angielski GAMEBOOK z ćwiczeniami
Enigmas

Kalejdoskop możliwych scenariuszy, dziesiątki z pozoru trywialnych wyborów, przypadkowe spotkania otwierające nowe możliwości – wszystko to znajdziesz w Gamebooku Enigmas. Wyślij bohaterów w podróż na Ukrainę tropem zagubionej książki Schulza, do Death Valley w poszukiwaniu UFO, do Berlina po Złotego Niedźwiedzia za najlepszy film, do słotnej Szkocji śladami wspomnień… Ty kierujesz losami postaci, a kto kieruje Twoim życiem?

Angielski Gamebook z ćwiczeniami Enigmas to niekonwencjonalny kurs językowy, z którym mimochodem uczysz się języka. Gra fabularna, w której decydujesz o losach bohaterów, pochłonie cię bez reszty! Korzystaj z książki wielokrotnie i poznaj wszystkie zakończenia historii. Zasady gramatyczne i słownictwo przyswoisz w naturalny sposób podczas czytania opowieści i rozwiązywania ćwiczeń.

Z Gamebookiem:

     
 • decydujesz o losach bohaterów i wybierasz zakończenie opowieści
 •    

 • prowadzisz wciągającą grę fabularną, za każdym razem konstruując unikalną historię 
 •    

 • czytasz bez przeszkód dzięki tłumaczeniom słówek na marginesach
 •    

 • rozwiązujesz liczne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne
 •    

 • poznajesz Real English i utrwalasz gramatykę na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1)
     
     


Cena: 24,90 zł
Liczba stron: 192
Edgard, Warszawa 2016
www.jezykiobce.pl
Śledź nasz profil: www.facebook.com/jezykiobcepl


Angielski OBŁĘDNIE!

Angielski OBŁĘDNIE! to wyjątkowa książka do nauki języka angielskiego, która pomoże wyeliminować typowe błędy: kalki językowe, interferencje, naleciałości, mylne przyzwyczajenia. Przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

W każdym z 15 rozdziałów znajdują się teksty, omówienie typowych błędów: leksykalnych, frazeologicznych, fleksyjnych, interpunkcyjnych, ortograficznych, stylistycznych i składniowych oraz przykłady i ćwiczenia.

Książka obejmuje 200 zagadnień na poziomie od A1 do C1, w których omówiono 1000 błędów. Ponad 100 ćwiczeń pomoże pozbyć się błędnych naleciałości, utrwalić poprawne wzorce i mówić obłędnie!

Cena: 39,90 zł
Liczba stron: 328
Edgard, Warszawa 2016
www.jezykiobce.pl
Śledź nasz profil: www.facebook.com/jezykiobcepl

Kursy do wygrania w konkursie „Eurostudenta”. Szczegóły tutaj:  

www.eurostudent.pl/Konkurs-8222Juwenalia-z-Eurostudentem8221,540,konkursy.html