Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Chcesz mieć wpływ na to, co ważne? Dołącz do State Street

State Street to światowy lider wśród dostawców usług finansowych współpracujący z klientami instytucjonalnymi – funduszami inwestycyjnymi, emerytalnymi, firmami ubezpieczeniowymi, instytucjami publicznymi. Jesteśmy globalnym pracodawcą zatrudniającym zróżnicowaną kadrę pracowniczą z bogatym doświadczeniem oraz siecią ponad 39 000 pracowników na ponad 100 rynkach finansowych. Budujemy naszą markę w branży usług finansowych od innowacji technologicznych i produktu, po odpowiedzialność korporacyjną i rozwój lokalnych społeczności.

Dla nas sukces to wpływ – naszych pracowników na klientów, lokalną społeczność i siebie nawzajem.

STATE STREET BANK W POLSCE

W Polsce istniejemy od 2007 roku i zatrudniamy specjalistów w ponad 40 działach w naszych biurach w Krakowie i Gdańsku. Tworzymy środowisko pracy, w którym nasi pracownicy czują się zaangażowani, docenieni, a także otrzymują wsparcie niezbędne do wykorzystania w pełni ich potencjału.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Dobrą atmosferę i elastyczne formy pracy, m.in. możliwość pracy z domu i wsparcie dla pracujących rodziców to tylko niektóre z naszych działań.
  •  Benefity: m.in. konkurencyjne emerytalne plany oszczędnościowe, rozbudowany pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, dodatkowe dni urlopu, karty sportowe typu Multisport.
  • Rozwój: szkolenia techniczne i warsztaty umiejętności miękkich oraz programy dofinansowania dokształcenia (np. studia podyplomowe), zajęcia językowe w grupach, programy mentoringu.
  • Wpływ na to co ważne: aktywność w grupach zainteresowań np. na rzecz środowiska, działania w ramach wolontariatu.

KOGO SZUKAMY:

  • studentów ostatnich lat studiów lub absolwentów kierunków ekonomicznych tj. księgowość, zarządzanie, bankowość i finanse; absolwenci innych kierunków studiów będą także rozważani,
  • główne wymagania to biegła znajomość języka angielskiego oraz zdolności analityczne,
  • mile widziana jest znajomość języków takich jak: j. niemiecki, j. włoski, j. francuski.

Poszukujesz stażu?
Nasze programy realizujemy latem oraz w ciągu roku akademickiego. Na bieżąco sprawdzaj nasze oferty.

Pozostań z nami w kontakcie
www.fb.com/StateStreetBankPolska

www.statestreet.com/pl