Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Debata o karierze we Wrocławiu

Organizatorzy kampanii społecznej START W KARIERĘ.PL – Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami, Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu wraz z partnerem akcji – firmą Accenture zapraszają do wzięcia udziału w międzyuczelnianej debacie studenckiej, która odbędzie się 29 marca w godzinach 13.00- 17.00, Politechnika Wrocławska, Budynek Zintegrowanego Centrum Studenckiego, bud C-13, Sala 1-27, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25.

Podczas spotkania eksperci z Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, firmy Accenture oraz dyrektorzy personalni z największych firm działających w Twoim regionie zaprezentują praktyczne wskazówki jak świadomie budować karierę zawodową w oparciu o lokalny rynek pracy. Szczegóły debaty oraz program debaty znajdują się stronie internetowej kampanii – www.startwkariere.pl
 
Terminy kolejnych debat:
 
Łódź 12 kwietnia, Uniwersytet Łódzki
Gdańsk 26 kwietnia, Uniwersytet Gdański.
 
Jeżeli chciałbyś znaleźć ciekawą, inspirującą, atrakcyjną, rozwijającą, pełną wyzwań pracę przyjdź do nas – czekamy!
 
Start w Karierę.PL to ogólnopolska kampania społeczna promująca Polskę jako dobre miejsce do rozpoczęcia kariery zawodowej. Celem projektu jest rozpoczęcie poważnej dyskusji, co można i należy zrobić by młodzi, utalentowani, wykształceni ludzie chcieli rozwijać się zawodowo właśnie w Polsce.