Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Decathlon. Charaktery i osobowości pilnie poszukiwane

Praca w logistyce, jako manager. Zapraszamy do aplikowania – rekrutacja@decathlon.net. W temacie maila prosimy o dopisanie Eurostudent/rekrutacja.

Jesteśmy pierwszym i jeszcze przez chwilę – jedynym magazynem sieci Decathlon w Polsce. Zaopatrujemy wszystkie sklepy w Polsce, Czechach oraz Szwecji, a od tego roku pełnimy serwis zaopatrzenia także dla części sklepów słowackich.

Zatrudniamy około 400 pracowników, a rocznie wysyłamy około 50 milionów artykułów. 

Nasza wizja

Decathlon obchodzi w tym roku swoje 40lecie istnienia na świecie. To dla nas powód do domu. Naszym celem nie jest wygenerowanie jak największego obrotu, lecz sprawienie, że klienci będą do nas wracać. Za 4 dni, za 5 miesięcy, za 6 lat, za 60 lat… do tego sklepu, do innego…

 „Decathlon” znaczy dziesięciobój. Ta dyscyplina, którą uprawiamy nie jest sportem, lecz biegiem długodystansowym. Nasza wizja to stać się i pozostać najlepszym partnerem naszych klientów, naszego personelu oraz naszych dostawców produktów i usług.

Wzbogacanie człowieka poprzez powierzenie mu odpowiedzialności to jedyna stosowana przez nas metoda managementu. Oznacza to szkolenie wszystkich pracowników w zakresie umiejętności, jasno określoną misje dla każdego oraz profesjonalny management hierarchiczny.

Ambicją firmy i jej pracowników jest umożliwianie uprawiania sportu wszystkim ludziom na całym świecie. Aby osiągnąć ten cel Decathlon proponuje w ramach swojej struktury szereg zawodów, które koncentrują się na produktach i klientach.

 

Centrum Zaopatrzenia Decathlon w liczbach

Mieszczące się na gliwickiej strefie ekonomicznej Centrum Zaopatrzenia Regionalnego Decathlon zajmuje powierzchnie ponad 31 tyś m2.. Znajdziemy tutaj blisko 14 000 miejsc paletowych oraz 46 000 miejsc na paczki.


Niektóre procesy wykonywane w magazynie:

  • przyjęcie paczek pochodzących od producenta
  • recepcja na dziale, czyli adresowanie paczek
  •  kompletacja zamówień
  •  inwentaryzacja i wizualizacja
  • kontrola jakości i ekspedycja

 

Pracując w Centrum Logistycznym Decathlon pracownik staje się częścią firmy, która dąży do zapewniania klientom najwyższej jakości obsługi dostarczając produkty w najkrótszym możliwym terminie.

W związku z bardzo dużym rozwojem sieci Decathlon w Polsce, w marcu 2017 roku zaplanowaliśmy otwarcie drugiego magazynu, który będzie się mieścił w Łodzi. Łódzki magazyn przejmie m.in północą część Polski, Szwecję oraz całą strefę e-commerce.