Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Festiwal Przedsiębiorczości BOSS w Krakowie

Od 2 do 5 kwietnia na trzech krakowskich uczelniach będą odbywać się warsztaty i wykłady otwarte w ramach projektu Festiwal Przedsiębiorczości BOSS. Organizatorem jest Studenckie Forum Business Centre Club

Podczas Festiwalu odbędzie się ok. 30 darmowych warsztatów poświęconych przedsiębiorczości. Projekt skierowany jest do osób, które chcą poszerzyć swe umiejętności z zakresu takich tematów jak m.in.: negocjacje, techniki NLP, zarządzanie czasem i wiele innych… (Harmonogram spotkań znajduje się na stronie www.boss.org.pl). Chcemy, aby uczestnicy zdobyli podstawową wiedzę potrzebną do założenia i prowadzenia własnej firmy.
 

Podczas pierwszego dnia Festiwalu odbędą się wykłady otwarte prowadzone przez Ryszarda Petru (głównego ekonomistę Banku BPH), Krzysztofa Matelę (przedstawiciela DaVinci Capital, Kanclerza Bydgoskiej Loży BCC) oraz Tomasza Chojnackiego (z firmy CapitalConsulting, National President 2007 JCI Poland). W późniejszych dniach odbędą się warsztaty prowadzone przez profesjonalnych trenerów i przedsiębiorców. Projekt odbywa się na Akademii Górniczo-Hutniczej, Akademii Rolniczej i Wyższej Szkole Europejskiej.