Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Global Graduate Programme w British American Tobacco

Global Graduate to unikalny program, który w perspektywie 12 miesięcy kształtuje przyszłych managerów, aby w ciągu kilku lat stali się kadrą wyższego szczebla i zarządzali zespołem jak i działem.

Posiadamy już ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu programów managerskich. Wielu z naszych Managerów to osoby, które ukończyły Program. Zdecydowaliśmy się wdrożyć nowoczesną odsłonę Programu dla absolwentów, ze względu na chęć zaoferowania młodym talentom Programu, który adresuje ich zmieniające się potrzeby i oczekiwania.

Global Graduate Programme daje możliwość rozwoju kompetencji i umiejętności, dzięki światowej klasy szkoleniom i pracy z Senior Managerami. Elementem Programu jest również udział w międzynarodowych projektach, które zapewniają możliwość nawiązania współpracy i zbudowania relacji z uczestnikami Programu z całego świata. Celem początkowego etapu, czyli pracy w Siłach Sprzedaży jest zdobycie całościowej wiedzy o marketingu w branży tytoniowej.

Na czym dokładnie polega Global Graduate Programme?

HIT GROUND RUNNING

Program zaczyna się od szczegółowego onboardingu – fascynującej podróży przez świat British American Tobacco. Poznasz historię, wizję oraz wartości, które składają się na strategię naszej firmy.

AN EXPERIENCE LIKE NO OTHER

Udział w Global Graduate Programme to prawdziwa zawodowa podróż, która zaczyna się od  poznania pracy w British American Tobacco z perspektywy Sił Sprzedaży. Dzięki temu, Ty – jako przyszły manager masz okazję zrozumieć podstawy działalności firmy, otoczenie rynkowe oraz potrzeby konsumentów. Wiedza i doświadczenie zdobyte w sprzedaży są niezbędne podczas realizowania własnych projektów marketingowych.

DRIVE YOUR OWN DEVELOPMENT

W British American Tobacco wdrożyliśmy system nauki, który umożliwia zdobycie bogatego doświadczenia w krótkim czasie.

 • 10% stanowi kompleksowy proces wdrożenia na nowe stanowisko, w skład czego wchodzą Akademia British American Tobacco oraz  inne szkolenia
 • 20% nauki to wiedza od mentorów oraz dzielenie się doświadczeniami z innymi współpracownikami
 • 70% nauki to zdobywanie doświadczenia podczas wykonywania realnych, ambitnych zadań.

MAKE A REAL IMPACT

Sprostanie wymaganiom konsumentów stanowi trzon naszej działalności. Dlatego tak istotne jest, abyś zrozumiał na czym dokładnie polega praca w Siłach Sprzedaży oraz z jakimi wyzwaniami mierzą się ludzie odpowiedzialni za ten obszar działalności naszej firmy.

STRETCH YOUR TALENTS FUTHER AS INTERNATIONAL PROJECT

Weźmiesz udział w międzynarodowych projektach oraz będziesz miał możliwość nawiązania współpracy i zbudowania relacji z uczestnikami Programu z całego świata. Podobnie jak wcześniejsze doświadczenie zdobyte w Siłach Sprzedaży, tematyka międzynarodowego projektu może różnić się ze względu na pełnioną przez Ciebie funkcję, region etc. Każdy projekt jest unikalny i umożliwi Ci w znacznym stopniu zwiększenie Twojego doświadczenia.

WHERE IT ALL COMES TOGETHER

Raz w roku, w Wielkiej Brytanii, odbędzie się spotkanie z innymi uczestnikami Programu managerskiego British American Tobacco z całego świata. Szkolenia Akademii British American Tobacco są zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc Ci udoskonalić umiejętności i zostać inspirującym i niekwestionowanym liderem, jednocześnie wzmacniając możliwości funkcjonalne. Akademia to świetna okazja, aby poznać innych absolwentów z całego świata i dzięki temu dzielić się doświadczeniami, świętować swoje osiągnięcia i jednocześnie mieć poczucie uczestnictwa w globalnej społeczności, która definiuje nas jako biznes.

YOUR NEXT MOVE

Jeżeli po 12 miesiącach pozytywnie zakończysz Program, osiągniesz stanowisko Junior Managera. To dopiero pierwszy krok na drodze do zarządzania większym obszarem biznesu.

Czekamy na Twoje zgłoszenia do Programu, jeśli:

 • jesteś absolwentem (do 3 lat po studiach)
 • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w wybranej funkcji
 • biegle znasz język angielski
 • widzisz siebie w przyszłości jako lidera kierującego zespołem
 • posiadasz udokumentowane umiejętności przywódcze
 • wyróżnia Cię pozytywne nastawienie i optymizm
 • zdobywanie wiedzy i umiejętności jest dla Ciebie ważne
 • jesteś ambitny, wytrwały i lubisz podejmować wyzwania
 • potrafisz przewodzić innymi i inspirować ich do działania

Więcej informacji o Programie znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.pracawBAT.pl Aby poznać historie uczestników Global Graduate Programme oraz być na bieżąco z ofertami staży  i praktyk śledź nasz profil na Facebook’u: https://www.facebook.com/KarierawBAT.